1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır
  3. Hello neighbor oyna! Hello neighbor indirme ve yükleme işlemleri

Hello neighbor oyna! Hello neighbor indirme ve yükleme işlemleri


Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirme sayısına sahip olan Hello neighbor, 2017 yılında piyasaya çıktı. SDN editörü, kitlelerin beğenesini kazanan oyunla ilgili “Hello neighbor oyna, Hello neighbor indir ve Hello neighbor yükle” gibi kullanıcıların çok sık arama yaptığı sorulara cevaplar hazırladı.

Hello neighbor oyna

Hello neighbor, Hello neighbor hide&seek, Hello neigbor 2, Hello engineer ve Secret neighbor olmak üzere 5 farklı versiyona sahip. Neredeyse tüm bilinen oyun platformlarında mevcut.

Dynamic Pixels tarafından geliştirilen ve tinyBuild tarafından yayınlanan oyun, macera ve gerilim kategorilerinde yer alıyor. Milyonlarca aktif oyuncusu bulunan Hello neighbor, komşunuzun evine gizlice girerek sakladığı sırları ortaya çıkarma üzerine kurulu. Linux kullanıcılarının, Steam üzerinden oyuna erişme imkanı var.

Android, iOS, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Windows, macOS ve Linux kullanıcılarının indirebildiği Hello neighbor oyununun Android ve iOS sürümleri ücretsiz olarak sunuluyor.

Yaptığınız hamleleri analiz ederek kendini geliştiren yapay zeka sistemi sayesinde, sürekli zorluk seviyesi artan oyun, kullanıcıların uzun süre sıkılmadan oynamalarını sağlayan bir tasarıma sahip.

Hello neighbor indirme nasıl yapılır?

Steam, Epic Games, App Store, Google Play Store, Microsoft Store ve PlayStation Store gibi mağazalarda yer alan oyunu akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android kullanıcısı iseniz Google Play Store için buraya tıklayarak, iOS kullanıcısı iseniz App Store mağazası için buraya tıklayarak oyuna ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Hello neighbor oyununda yer alan diğer oyna seçeneklerini de deneyerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Hello neighbor yükleme nasıl yapılır?

Birden fazla işletim sistemini ve çevrim içi mağazayı desteklediğinden dolayı milyonlarca kullanıcıya erişen ‘Hello neighbor’u, Windows cihazınıza yüklemek için Epic Games, Microsoft Store veya Steam’e ziyaret edebilirsiniz.

Hello neighbor, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 5 ve PlayStation 4 gibi oyun konsollarında da mevcut. Oyun ne yazık ki çevrim içi oynama özelliğine sahip değil. Oyun, henüz PlayStation 5 ve Xbox One Series X gibi yeni nesil konsollar için tam uyumlu hale getirilmedi.

Belli aralıklar ile indirime giren Hello neighbor oyununun PlayStation için buraya, Xbox için buraya, Nintendo Switch için buraya tıklayarak fiyat etiketini öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap