1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Hashashin Sınıfı 2 Eylül’de Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor! 

Hashashin Sınıfı 2 Eylül’de Black Desert Türkiye&MENA’ya Geliyor! 


Black Desert TürkiyeMENA’da, oyuna yeni dahil olacak 20. sınıfın heyecanı yaşanıyor. Maceracılar 2 Eylül tarihinden itibaren Hashashin sınıfı ile düşmanlarına meydan okuyabilecekler. Sınıfı evvelce oluşturan Maceracıları ise özel mükafatlar bekliyor!

Pearl Abyss, heyecanla beklenen yeni sınıf Hashashin’in 2 Eylül tarihinde Black Desert TürkiyeMENA’da yer alacağını açıkladı. Maceracılar artık gizemli sınıfı evvelden oluşturabilecek ve resmi olarak çıkışını beklerken büyük mükafatlar kazanabilecekler.

Yerli Valencia rabbi Aal’ın gücüyle kum fırtınalarını denetim edebilen Hashashin sınıfı, Black Desert TürkiyeMENA’ya eklenecek. Hashashin 20. sınıf olarak oyuncularla buluşacak. Hashashin düşmanları kovalamak ve onlara saldırmak için süresiz olarak kum fırtınaları oluşturabilen bir karakter. Hashashin’in gücüyle Maceracılar, muhakkak bir kum fırtınasında bir alanı seçerek anında pozisyonlarını değiştirebilecekler. Bugünden itibaren 2 Eylül tarihine kadar Maceracılar, Hashashin sınıfı için ön oluşturma yapabilecekler. Sınıfı evvelden oluşturanlar, bir evcil hayvanın da dahil olduğu özel mükafatlar kazanabilecekler.

Hashashin Sınıfı ile Birlikte Sonbahar Dönemi Sunucusu

Bununla gelişmelerin yanı sıra, Yaz Dönemi Sunucusu bugün sona erdi ve Sonbahar Dönemi 2 Eylül tarihinde başlıyor. Sonbahar Dönemi Sunucusu yeni kutlamalarla gelmeden evvel, Maceracılar artık Hashasin sınıfıyla birlikte Dönem Karakterlerini bedelli mükafatlar kazanmak için evvelce oluşturabilecek ve mükafatlar alabilecekler.

Son olarak, Kapalı Misyon Çabası 2 Eylül tarihine kadar oyunda yer alacak. Evvelki misyonlardan farklı olarak şu an oyunda yer alan Zımnî Vazifeler, bölge bazında verilen global sıralama mükafatları sunuyor. Bu, dünyanın her yerinden Maceracıların kendi stratejilerini oluşturup paylaşarak birbirleriyle işbirliği içinde vazifelerin tadını çıkarmalarına imkan sağladı.

Daha fazla bilgi için Black Desert TürkiyeMENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap