1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Half-Life Oyunları Steam’de 2 Ay Boyunca Oynaması Ücretsiz

Half-Life Oyunları Steam’de 2 Ay Boyunca Oynaması Ücretsiz


Geçen gece Steam kullanıcıları “Half-Life: Alyx çıkış tarihine kadar tüm Half-Life koleksiyonu oynaması ücretsiz!” biçiminde bir bildirim aldı. Gelen bildirim içindeki linkin yönlendirildiği sayfa görüntülenemiyordu, zira Half-Life Koleksiyonu diye bir sayfa mevcut değildi. Lakin gördük ki yeni oyun Half-Life: Alyx çıkana kadar tüm Half-Life serisini oynamanız için bir fırsat doğdu.

Önümüzdeki iki ay boyunca Half-Life oyunlarına fiyatsız erişim sağlayabileceksiniz. Bu oyunlar Half Life, Half-Life’ın iki ek paketi Opposing Force ve Blue Shift, Half-Life Source, Half-Life 2 ve iki ek paketi Episode One ve Episode Two. Bu promosyon içinde maalesef Half-Life Deathmatch bulunmuyor. Tıpkı formda Team Fortress ve Portal da promosyona dahil değil.

Valve’in resmi açıklamasına nazaran Half-Life: Alyx, Half-Life 2 ve ek paketlerinden evvelki olayları mevzu alacak. Half-Life: Alyx takımı, eski oyunlar kadar eğlenceli, bilhassa Half-Life 2 ve ek paketleri kadar tutacak bir oyun geliştirdiklerini belirtmişti.

Yorum Yap

Yorum Yap