1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (1 Şubat-7 Şubat)

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (1 Şubat-7 Şubat)

haftanin-en-cok-kazandiran-kripto-paralari-1-subat-7-subat-xSJInwBZ

Investing.com bilgilerine nazaran, piyasa bedeli açısından birinci 25 kripto paranın ele alındığı “Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları” serimizde bu haftanın en çok kazandıran kripto parası %133.08 oranında paha artışı ile Dogecoin (DOGE) oldu. DOGE, yazının yazıldığı anda 0,0716 dolardan süreç görüyordu. Dogecoin’in yükselişinin nedeni Tesla CEO’su Elon Musk’ın art geriye attığı tweet’ler oldu.

DOGE’un akabinde ikinci kazandıran kripto para ise %82.53 oranla Cardano (ADA) oldu. ADA bilhassa son 24 saatte değerli bir çıkış yaşadı ve %15 oranında yükseldi. ADA’yı ise %60.23 oranıyla Maker (MKR) takip ediyor. Maker da yatırımcıların ve analistlerin son zamanlardaki favori token’larından birisi oldu.

Listemizin bir sonraki kripto parası ise Cosmos (ATOM). Altcoin‘lerin yükselişiyle bir arada bir çıkış yakalayan kripto para ünitesi son 7 günde %57.95 oranında kıymet kazandı.

Listemizin beşinci sırasında ise son günlerin yıldızı Binance Coin (BNB) var. Kripto para ünitesi son 1 hafta içerisinde yatırımcısına değerli bir kar sağladı. BNB, art geriye yeni yüksek düzeyler belirleyerek son 7 günde %52.56 oranında paha kazandı. Bu hafta piyasalar genel olarak âlâ bir durumdaydı lakin bugün düşüşler meydana gelmeye başladı.

Listenin devamını aşağıdaki görsel üzerinden inceleyebilirsiniz:

Yorum Yap

Yorum Yap