1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Günün En Çok Kazandıran Kripto Para Birimi – 18 Ocak 2021

Günün En Çok Kazandıran Kripto Para Birimi – 18 Ocak 2021

gunun-en-cok-kazandiran-kripto-para-birimi-18-ocak-2021-j9K2CB4s

Investing.com bilgilerine nazaran, son 24 saat içinde en fazla kazanım elde eden kripto para ünitesi %14.68 ile Neo (NEO) oldu.

Önde gelen altcoin’ler ortasında gösterilen ve piyasa bedeli açısından 25. sırada yer alan NEO, son 7 günde ise %16.71 oranında paha kazandı. Altcoin, yayın saati itibariyle 26.64 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Neo (NEO) Neden Yükseldi?

Çinli Ethereum olarak bilinen proje, birçok kripto para analisti tarafından dikkat çeken projeler ortasında gösteriliyor. Paha depolama protokollerine, yüksek performanslı blokzincirlerine, çapraz zincir ağlarına, depolama protokollerine sahip olması nedeniyle çok taraflı bir proje olarak isimlendirilen NEO, NEO3 blokzincirine geçmeyi planlıyor.

Kripto para analisti Dr. Hardfork’un da dikkat çektiği üzere, Mart ayı için planlanan güncelleme CoinMarketCal sitesinde 31 Ocak olarak görünüyor. Güncellemenin erkene alındığı haberi altcoin’in yükselmesine neden olmuş olabilir.

https://twitter.com/_hardfork/status/1351123322076065792

Bununla birlikte, Bitcoin’in konsolide olması birçok altcoin’in yükseliş trendine girmesine neden oldu. AAVE, LINK, DOT, GRT, UNI üzere önde gelen altcoin’ler dikkat cazibeli performanslar sergiledi. Hatta LINK ve DOT geçtiğimiz günlerde tüm vakitlerin en yüksek düzeyini tekrar belirledi. NEO’nun bu yükselişi de Bitcoin’in yatay fiyat hareketi izlemesi ile birlikte yükselen altcoin piyasasının bir yansıması olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap