1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Guerrilla Games, Horizon Zero Dawn’da Meydana Gelen Hataları Çözmeye Çalışıyor

Guerrilla Games, Horizon Zero Dawn’da Meydana Gelen Hataları Çözmeye Çalışıyor


 

Horizon Zero Dawn’ın geliştiricisi Guerrilla Games, oyunun PC sürümünde meydana gelen kimi çökme yanılgılarını araştırmaya başladı. PC sürümü 7 Ağustos’ta piyasaya sürüldü, lakin birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğratan teknik sıkıntılar ortaya çıktı.

Guerrilla Games, oyuncuların bu kusurlarla ilgili toplumsal medyadaki paylaşımları gördüklerini ve araştırmaya devam ettiklerini söyledi.

Stüdyo, Steam’den yaptığı açıklamada, “Sorunlarını Steam, Reddit yahut web sitemiz aracılığıyla bildirmek için vakit ayıran oyuncuları tebrik ediyoruz” dedi. “Hala kilitlenmeler yahut kusurlarla karşılaşıyorsanız, lütfen bu alanları kullanmaya devam edin yahut nasıl devam edeceğinizden emin değilseniz SSS kısmımızı inceleyin. Raporlarınız takımlarımız için inanılmaz derecede faydalı ve şimdiden yardımcı oldu.”

Oyuncular, meydana gelen bu çökme kusurlarından kurtulmak için kendi süreksiz tahlillerini bulmaya başladılar, lakin Guerrilla Games rastgele bir yama yayınlanana kadar bunları engelleyecek net bir tahlil olmadığı belirtti.

 

Yorum Yap

Yorum Yap