1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Güçlü Bosslar Black Desert Evrenine Saldırıyor

Güçlü Bosslar Black Desert Evrenine Saldırıyor


Pearl Abyss, Black Desert kozmosunun güçlü boss canavarların taarruzlarına maruz kalacağını duyurdu. Maceracıların bu cihanda karşılaşacakları birçok tehditle yüzleşmek için kendilerini düzgün hazırlamaları gerekecek.

Okyanus Çağı’nın başlamasından bu yana bir yıl geçti ve bu olayı kutlamak için Maceracılar yakın vakitte hem heyecan verici hem de mükafatlar kazanabilecekleri yeni bir aktiflikle buluşacaklar. Köpekbalığı gibisi yeni bir alan bossu suların altında gizlenmeye ve avını yakalamaya başladı. Rastgele ortaya çıkan bossu öldürmeye yürek edebilen oyuncular, Cron Taşı, Altın Mercan taşı, Mercan Kesimi ve İnci Kolye üzere kıymetli mükafatlar kazanma talihine sahip olacaklar.

Dünya bossu Isabella, oyunda düzenlenen birçok Cadılar Bayramı aktifliğinin bir kesimi olarak “hoş geldin” dönüşü yapacak. Bununla birlikte Spooklar rastgele sokaklarda dolaşmaya başlayacak ve Maceracılara meydan okuyacak. Black Desert kozmosuna gelen bu canavarları yenebilenler ise Cadılar Bayramı özel ödüllerinden kendi hisselerini alacaklar.

Bosslara Meydan Oku, Özel Mükafatlar Kazan

Black Desert Online’da tanıtılan birinci dünya bosslarından biri olan uğursuz dünya bosslarından Kzarka yeni bir görünüme bürünüyor. Artık Kzarka, “Kabus” formuyla çok daha güçlü ve bu canavarı yenebilecek olanlar ise pahalı mükafatlar elde edebilecek.

Son olarak, karakterlerin süratli gelişimi için tasarlanan Dönem Sunucusunda Maceracılar için yeterli bir haber var. Artık Maceracılar, toplam 228 AP ve 291 DP ve üzerine ulaşmaları şartıyla Dönem Sunucusundan erken mezun olabilecekler. Özel bir ödül olan Perilla’nın Yıldızı, dönem sunucusunu bitiren Maceracılara verilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert TürkiyeMENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap