1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. gamescom 2020 Dijital Şovları ile Oyun Dünyasını Büyüleyecek

gamescom 2020 Dijital Şovları ile Oyun Dünyasını Büyüleyecek


Tüm oyun dünyasının her yıl heyecanla beklediği ve birçok yaştan beşere hitap eden oyun fuarı aktifliği olan bu yılki gamescom dijital gösterisine yalnızca birkaç gün kaldı. gamescom 2020, tarihinde birçok gösteri ve yeni duyurularla 27 Ağustos’ta başlıyor!

Türkiye’nin Espor ve Oyun Ajansı Gaming in Turkey’nin resmi ortağı ve gamescom 2020’nin paydaşlığıyla tüm gamescom gösterilerini büsbütün Türkçe olarak izleyeceksiniz. Tıpkı vakitte farklı başlıklardaki gösterileri, Türkiye’nin sevilen isimlerinden Jahrein, Videoyun, Eren Aktan, Mert Günhan, PintiPanda, toqtir, wtcN, Turgut UC ve Can Sungur sunacak. Sevilen yayıncıların, gösteri sırasında topladığı tüm bağışlar ise partnerlik kapsamında Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish Türkiye)ne bağışlanacak. Bu sayede Türkiye’de gamescom 2020’yi merakla bekleyen izleyiciler, en sevdikleri gösterisi, oyun dünyasından kıymetli isimlerinin sunumuyla izlerken bağış yaparak küçük çocuklara takviye olabilecek.

30 Ağustos tarihine kadar devam edecek gösteride, birçok farklı başlıkta gösteri yer alacak. Bu gösteriler ortasında herkese hitap edecek başlıklar bulunurken birebir vakitte birçok yeni oyun tanıtımı üzere duyurular yer alacak. Geçen yıl dünya çapında en çok izlenen oyun gösterilerinden biri olan Geoff Keighley ile Opening Night Live ve 27 Ağustos 2020 tarihinde gamescom 2020’yi başlatacak gösteri olacak.

gamescom 2020 Gösterileri, Sevdiğin Yayıncılarla Büsbütün Türkçe

gamescom 2020’de birçok gösteri izleyenleri büyülemek için hazırlanıyor. Bu sene yer alacak gösteriler ortasında ise gamescom: Opening Night Live, gamescom: Daily Show, gamescom: Awesome Indies, gamescom: Studio ve gamescom: Best of Show olacak. Türkçe yayınlanacak gösterilerin hepsi ise sevilen Türk yayıncılar tarafından ekranlara yansıyacak.

gamescom 2020 hakkında daha fazla bilgi için gamescom.global ve gaminginturkey.com/en/gamescom-global-2020 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap