1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Galaxy S21 FE, ‘kazara’ ortaya çıktı

Galaxy S21 FE, ‘kazara’ ortaya çıktı


Samsung, Galaxy S21 serisini tanıtalı aylar olmuşken şirketin sosyal medya hesaplarından birinde yeni model göründü. Galaxy S21 çıkmadan önce bile bir Fan Edition modelin gelip gelmeyeceği konuşuluyordu. Samsung’un Instagram hesabında yaptığı paylaşımdaki gizemli telefon, Galaxy S21 FE olabilir.

Galaxy S21 FE, Samsung’un Instagram sayfasında göründü

Samsung’un resmi Instagram sayfasında okula dönüşle ilgili bir gönderi paylaşıldı. Gönderide bir sırt çantası ve öğrencilerin ihtiyaç duyacağı Samsung ürünleri görünüyordu. Ürünler arasındaki telefonu şu ana kadar hiç görmemiş olmamız zaten bir şüphe uyandırmıştı. Telefonun tasarımı, yakın zamanda sızdırılan Galaxy S21 FE görüntülerine son derece benziyor. Bu yüzden paylaşılan gönderideki cihazın modelini sıkı bir tahminle yürütebiliyoruz.


Samsung’un silinen paylaşımı

Paylaşımın ardından bazı kullanıcılar gönderi altında görselde Galaxy S21 FE’nin olduğu söylemesinin ardından gönderi kaldırıldı. Neyse ki ekran görüntüleri sayesinde hala görseli size ulaştırabiliyoruz. Çantanın içindeki telefon, daha önce sızdırılan Galaxy S21 FE görüntülerine son derece benziyor. Sadece kamera kısmı görünse bile sızdırılan görsellerle tam bir uyum söz konusu.


Sızdırılan görsel

Paylaşılan gönderi, sızdırılan görselleri doğrulamakla beraber yeni bir Fan Edition modeliyle tanışacağımızı gösteriyor. İlerleyen günlerde çıkacak sızıntılar, Samsung’un paylaştığı görsel ile aynı tasarımda şekillenecektir. Zira artık yeni bir telefonun gelmekte olduğunu ve arka kamerasının dik şekilde sıralanmış 4 kameradan oluştuğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yap