1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu: Horace

Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu: Horace


2019’da toplamda 70 oyunu fiyatsız olarak veren Epic Games’in fiyatsız oyun dağıtma kampanyası geçtiğimiz sene sona erecekken, şirket 2020 yılında da fiyatsız oyun dağıtma kararı aldı.

Geçen hafta Epic Games Store’da Sundered: Eldritch Edition fiyatsız olarak verilmişti. Bu hafta Fortnite şirketinin geliştirdiği yeni bir fiyatsız PC oyunu geldi. Bu haftanın oyunu, kalabalığın içinde olan ve birtakım hain şeyler yapmak isteyen düzgün huylu bir robot hakkında öykü odaklı bir bulmaca platform oyunu olan Horace.

Horace’ın kıssası komik ve şirin şeylerle dolu olsa da biraz trajiktir. Horace, küçük bir robotun hayatı, kainatı ve Douglas Adams’ı öğrendiği engin kıssasıyla çeşidinin hudutlarını zorlayan devâsa bir platform macera oyunu. Epic Games Store’dan bu oyunu elde etmek için tek yapmanız gereken Horace’ın mağaza sayfasına gitmek, “Şimdi Satın Al” ı tıklamak ve ödeme sürecini tamamlamaktır. Sizden fiyat alınmayacak ve Horace’ı istediğiniz vakit yükleyip oynayabileceksiniz.

Horace 23 Ocak tarihine kadar fiyatsız olarak kalmaya devam edecek ve bir sonraki haftanın fiyatsız oyunu ise zeka ve bulmaca oyunu olan The Bridge olacak.

Yorum Yap

Yorum Yap