1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Emre Aydın ve Kraken Yöneticisi Dan Held Arasında Ethereum (ETH) Atışması

Emre Aydın ve Kraken Yöneticisi Dan Held Arasında Ethereum (ETH) Atışması

emre-aydin-ve-kraken-yoneticisi-dan-held-arasinda-ethereum-eth-atismasi-IM8WhAfq

Tanınan müzikçi ve kripto para yatırımcısı Emre Aydın ve Kraken yöneticisi Dan Held ortasında dün akşam Ethereum (ETH) üzerinden bir atışma yaşandı.

Dün akşam Dan Held, Twitter üzerinden Ethereum‘u eleştiren bir dizi tweet attı. Held, şu sözleri kullandı:

“Bitcoin paradır. Ethereum ise değil. ETH’yi kaç kurumsal firma hazinesi için satın aldı? ETH yakıttır, nakit değil. Yoksa anlatıyı tekrar mi değiştirdik? Ayak uyduramıyorum.”

Held’in bu sözleri üzerine Emre Aydın, “O vakit ETH neden Kraken’de var” sorusunu yöneltti.

Emre Aydın’ın bu tabirleri üzerine Held, “İnsanlar istediklerini satın almakta özgürdür! Bu benim ferdî fikrim” ifadlerini kullandı. Konuşmanın devamı ise şu halde gerçekleşti:

Emre Aydın: Bu beşerlerle ya da insanların özgür olmasıyla ilgili değil, seninle ilgili. Büsbütün faydasız olduğunu düşündüğünüz bir şeyi satıyorsunuz.

Dan Held: Nasdaq yahut NYSE’de çalışan birinin listelenen her bir pay senedini sevmesini mi beklemeliyiz. Bir dondurma dükkanında çalışan insanlara ne dersiniz? Tüm çeşitleri sevmeleri mi gerekiyor? Veya Google nasıl olur? Tüm soruları sevmek mi lazım?

Emre Aydın: Elbette sevmenize gerek yok. Onu sevmemekle periyodik olarak çöp olarak tanımlamak ancak satmaya devam etmek ortasındaki büyük bir fark var.

Bu atışma hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Dan Held mi haklı Emre Aydın mı? Yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap