1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Efsanevi Analistten Bitcoin, ETH ve Fırlayacak 4 Altcoin Tahmini!

Efsanevi Analistten Bitcoin, ETH ve Fırlayacak 4 Altcoin Tahmini!


Analist Michaël van de Poppe dört altcoin’i tahlil ediyor, Bitcoin ve ETH için muhtemel senaryoları öngörüyor. Yüksek profilli kripto traderı Michaël van de Poppe, yakın vakitte patlayan dört altcoini tahlil ediyor ve tıpkı vakitte Bitcoin ve Ethereum’un yolunu izliyor. Kriptokoin.com olarak detaylara bakıyoruz.

Dört altcoin kestirimi

361.000 Twitter takipçisinin talebi üzerine Van de Poppe, yazının yazıldığı tarihte %3,6 artarak 17,54 dolardan süreç gören Proof-of-Stake Blockchaini Terra‘yı (LUNA) pahalandırıyor. Van de Poppe, LUNA ile mevcut fiyattan ilgilenmediğini, fakat varlık 15 dolara, hatta 11.50 dolara düşerse, bir takas düşünebileceğini söylüyor. Analistin LUNA için bir sonraki amacı 19.32 dolar civarında. LUNA’nın daha fazla devam etme sinyali vermek için 16.35 dolar takviye düzeyini tutması gerektiğini söylüyor.

Öteki bir altcoin olarak Van de Poppe, eşler ortası transfer ağı Ravencoin’i (RVN) tartışıyor. Van de Poppe, şu anda Bitcoin çiftinde (RVN/BTC) RVN’ye ilgi duymadığını, fakat dayanağı 0,00000234 BTC yahut 0,00000261 BTC’de yine test ederse, bir takas düşüneceğini söyledi. CoinGecko’ya nazaran Ravencoin yazım esnasına 0.15 dolardan süreç görüyor.

Van de Poppe, ölçeklenebilir Blockchain Cosmos‘a (ATOM) gelince, varlığın bu ay 12.772 dolar civarında takviyesi tekrar test etmesini, akabinde Kasım ayına kadar 20 dolarlık alanı tekrar ele geçirmeden evvel Eylül ayında 17 dolara yükselmesini beklediğini söylüyor. ATOM yazı yazılırken 15.10 dolardan süreç görüyor.

Van de Poppe’nin tartıştığı dördüncü altcoin, yazı yazılırken 0,867 dolardan süreç gören merkezi olmayan süreç platformu Wootrade Network (WOO). Van de Poppe, Woo’nun 0,91 dolardan dirençle karşı karşıya olduğunu söyledi. Analist, WOO 0,71 ABD doları yahut 0,55 ABD dolarına düşerse bir süreç düşünebilir.

BTC ve ETH için görüşler

Bitcoin’e gelince, Van de Poppe, önde gelen kriptonun 45.000 doları sağlam takviyeye çevirmek istediğini söylüyor. Analist, Bitcoin direnç bölgesine 47.000-49.000 dolar ortasında yaklaşırken rastgele bir süreç yapmayacağını söyledi. Yazım sırasında, Bitcoin bu direnç bölgesine girdi ve 47.510 dolardan süreç görüyor. Van de Poppe, Bitcoin’in bu hafta sonu direnç alanına hakikat yükselişini sürdürürse, bunun büyük olasılıkla bir yanıltmaca olacağını söylüyor. Bununla birlikte, BTC hafta boyunca bir koşuya çıkarsa, yasal bir rallide olabileceğini söylüyor.

Analiste nazaran, Ethereum (ETH) de yaklaşık 3.270 dolar dirençle karşı karşıya. Van de Poppe, 3.160 dolardan süratli bir süreç düşünebileceğini söyledi. Van de Poppe, ETH’nin direnç alanını kırabileceğini lakin bunun Bitcoin’in mevcut kademede nasıl performans gösterdiğine bağlı olacağını söylüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap