1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Doğrulanmamış Görüntülerde Siyah PS5 Denetleyicisi Ortaya Çıktı

Doğrulanmamış Görüntülerde Siyah PS5 Denetleyicisi Ortaya Çıktı


Twitter’da yayınlanan ve muhtemelen True-Gaming formunda ortaya çıkan birkaç manzara, Sony’nin yeni jenerasyon oyun konsolu PlayStation 5’in siyah DualSense’ini ortaya çıkardı. İmgelerde ortaya çıkan kontrolörün 180 mm genişliğinde ve 120 mm yüksekliğinde olduğu da görünüyor.

İmajlar yepyeni olsa bile, imgeler prototip sürümleri yahut bir geliştirici kit için tasarlanmış olabilir, yani son perakende eser dizaynıyla eşleşmeyebilir.


,

Sony, PlayStation 5’in DualSense denetleyicisini resmi olarak Nisan ayında tanıttı ve evvelki DualShock pedlerinden farklı bir dizaynla karşımıza çıktı.

Resmi olarak ortaya çıkan DualSense, dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler, yerleşik bir mikrofon, el tetikleri ve ışık çubuğunda meydana gelen yeniliklerde dahil olmak üzere epey şık bir dizaynla karşımıza çıktı.

Sony, bu hafta PS5’in denetleyicisi ve aksesuarları için tüm açılardan yeni manzaralar yayınladı.

Ayrıyeten PS5’in eski konsol aksesuarlarıyla uyumluluğu hakkında yeni detaylar yayınlayarak PS4 denetleyicilerinin PS5 oyunlarıyla çalışmayacağı doğrulandı. Bununla birlikte, DualShock 4, geriye dönük uyumluluk aracılığıyla PS4 oyunlarıyla çalışacaktır.

 

Yorum Yap

Yorum Yap