1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Dogecoin Fiyatının 1 Dolara Yükselme Olasılığı Belirlendi!

Dogecoin Fiyatının 1 Dolara Yükselme Olasılığı Belirlendi!


Kriptocoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Dogecoin (DOGE)’nin fiyatı geçtiğimiz gün boyunca %21,21 oranında önemli ölçüde arttı. Aslında, haftalık kazançları, yazı yazılırken günlük kazançlardan biraz daha düşük (%20,42) kaldı. Son fiyat artışının ortasında, ‘DOGE‘den 1 Dolara’ tartışması yeniden su yüzüne çıktı ve sadık topluluk şu anda oldukça heyecanlı görünüyor.

Piyasa katılımcıları Dogecoin satın alıyor mu?

Alım-satım eylemleri genellikle belirli bir fiyat eğiliminin aynı yolda devam edip edemeyeceğine dair bir fikir verir. İlginç bir şekilde, bu yazının yazıldığı sırada kümülatif satış emirleri, genel olarak alış emirlerinin sayısını aştı. Bu esasen, piyasa katılımcılarının bu aşamada karlarını rezerve ettikleri ve nakde çevirdikleri anlamına gelir.

Kaynak: IntoTheBlock

Yukarıdaki grafikten de görülebileceği gibi, son altı saat içinde alım-satım açığı genişledi. Aynısı, yazı yazılırken 145,26 milyon DOGE’lik bir negatif değeri yansıtıyordu. Şimdi, Dogecoin (DOGE)’nin fiyatının organik olarak pompalanması için alıcıların imdada yetişmesi gerekiyor. Bununla birlikte, taraf başına işlemlerin nasıl geliştiğine bakıldığında, alt fiyatın rallisini sürdüremeyeceği iddia ediliyor.

Benzer bir eğilim piyasa derinliği tablosunda da görüldü. Alış/satış emirlerinin sayısı, tekliflerin/alış emirlerinin sayısını büyük ölçüde geride bıraktı. Açık satış emirleri açık alım emirlerinden daha büyük olduğunda, Dogecoin (DOGE)’nin fiyatı çoğu zaman güneye doğru hareket etmiştir.

Kaynak: IntoTheBlock

Kripto parada sosyal eğilim nasıl?

DOGE topluluğu ne zaman sosyal medyada bir vızıltı yaratsa, altcoin fiyatı olumlu tepki verdi. Ancak son zamanlarda (günlük olarak) bahsetme sayısı 2.000 ile 4.000 dolar arasında dalgalandı. Nisan-Mayıs döneminde, altcoin fiyatının 0,6 ATH seviyesinde olduğu dönemde, bu göstergenin değerinin 50 ila 55 bin arasında değiştiği dikkat çekicidir. Bu nedenle, fiyatların yükselmesini sağlamak için topluluğun sosyal platformlarda daha aktif olması gerekiyor.

DOGE fiyatının 1 dolara ulaşma olasılığı nedir?

Son dönemde 278,2 binden 280,65 bine yükselen trader sayısı, son dönemde fiyatların yükselmesini onların yaptıklarıyla açıklayabilir. Ancak diğer piyasa oyuncularının DOGE arenasından ayrılma hızına bakıldığında, altcoinin önümüzdeki günlerde büyümesini sürdüremeyeceği sonucuna varılabilir. Geriye dönüp bakıldığında kripto uzmanı Lavina Daryanani’ye göre, 1 dolarlık rüya bu noktada çok uzak görünüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap