1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. DOGE ve SHIB Tahminleri: Çok Yakında Bu Seviyelerdeyiz!

DOGE ve SHIB Tahminleri: Çok Yakında Bu Seviyelerdeyiz!


Analist Sahana Vibhute’ye nazaran, Shiba INU fiyatı çok yakında yükselebilir, %38 Fib seviyeleri yakın görünüyor! Shib fiyatı son birkaç gün içinde değerli bir artış yaşadı ve bu nedenle yaklaşan baskı, fiyatı 0,00001 doların üzerine çıkarabilir. Kriptokoin.com‘un görüşlerine yer verdiği analiste nazaran, çok bir yükseliş momentumu sergileyerek yararları ikiye bile katlayabilir. Geçen hafta sonu, kripto paraların birçok yükseliş ivmesi kazandığından, tüm kripto alanı epeyce yeşildi. Ayrıyeten, Shiba Inu fiyatı güçlü bir biçimde 0.000009 dolar düzeylerine hakikat ilerliyordu. Her ne kadar, bir düzeltme de yolu açık görünse de, kriptoların birçok yükselmeye çalıştığı için geri çekilme zayıf görünüyor.

SHIB fiyat maksadı neresi?

Uzun bir mühlet boyunca SHIB fiyatı, oynaklığın azalmasıyla birlikte dar bir trend sergiledi. 0,00001 doları birçok kere aşamadıktan sonra, fiyat sonunda dar bir eğilim benimsedi. Fiyat 0.00000630 dolar civarında sabit kaldığı için süreç hacmi büyük ölçüde azaldı. Ani direnç düzeylerindeki artışla birlikte SHIB fiyatı gayesi de 0,00001 doların üzerine çıktı. Analistlerden biri, SHIB fiyatı için Dogecoin gibisi dev bir rallinin çok süratli yaklaştığını kestirim ediyor. 2021’in geri kalanında elde edilebilecek yaklaşık 0.00002 dolarlık son derece bullish bir amacı belirledi.

Analist tarafından yayınlanan grafiğe nazaran, fiyat son birkaç aydır daha fazla bir üçgen içinde seyrediyordu. Yeni dalgalanma, fiyatı kalıbın dışına itti ve sonunda kayda bedel bir toparlanmaya giden yolu açtı. Önümüzdeki birkaç ay için fiyat hareketlerini göz önünde bulunduran analist, fiyatın 0.00002 dolar düzeylerine ulaşabileceğine inanıyor. Ayrıyeten, bu amaç için belirlenen vakit dilimi Eylül ayının ortalarında bir yerdedir. Shiba INU fiyatı 0,00001 dolar düzeylerini kırarsa milyar dolarlık bir kripto haline gelebilir ve maksada ulaşabilir, o vakit en uygun 20 kripto para içine de girebilir. Bununla birlikte, daha yüksek tepeler oluşturmaya giden yol, çoklu düzeltmeler ve birikimler içerebilir. Tekrar de güçlü ShibArmy ile SHIB fiyatı, beklenen gayelere yakında ulaşabilir.

Dogecoin ne alemde?

Öte yandan Dogecoin %27 arttı; yakında 0,3 dolar düzeyini kıracak mı soruları gündeme geldi? Kripto para, son 24 saat içinde %24’lük bir artış olan 0.27 dolar düzeyine başarılı bir formda ulaşmayı başardı. Dogecoin, yatırımcıların ilgisini çekmek için 6 Ağustos’ta 0.2 dolarlık direnci kırmayı başardı. Boğalar, şu anki en yüksek düzeyi olan 0.277 dolara çekerek 0.3 dolar fiyat düzeyini kırmayı hedefliyor. Doge’nin ana direnç düzeyi 0.282 dolarda bulunuyor. Bu momentum devam ederse, 0,29 dolarlık bir sonraki direnç kolay kolay kırılabilir ve uzun bir yükseliş rallisi onu 0,30 dolara götürebilir. Fiyat 0,243 dolarlık fiyat aralığının altına düşerse, 0,2229 dolarlık birinci dayanak fiyat düzeyi test edilecek.

Bir vakitler dogecoin’in bir balon olduğunu ve fiyatının bu yıl çökeceğini söyleyenlerin birden fazla buna uygun bir fırsat olarak bakıyor. Analistler, dogecoin’in 2021’in sonunda 42 sentlik bir fiyatla sona erebileceğine inanıyor. 2025’e kadar 1.21 dolara ve 2030’a kadar 3.60 dolara ulaşabileceğine inanıyorlar ve kimileri 2025’in sonunda 10 dolara çıkabileceğine inanıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap