1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Deneyimli Analist: İnanıyorum, Bu Altcoin 50x Yapacak!

Deneyimli Analist: İnanıyorum, Bu Altcoin 50x Yapacak!


Twitter ve Youtube platformlarında toplamda 1 milyondan fazla takipçisi bulunan Lark Davis, ADA için tezli kestirimlerini açıkladı. Davis’in savlarına nazaran Cardano, altcoin MATIC üzere 50 kat büyüyebilir ve Ethereum’la tıpkı piyasa pahasına ulaşabilir. Analistin ADA fiyatını etkileyebilecek Cardano akıllı mukavelelerine yönelik tespitleri şu şekilde…

Lark Davis’e nazaran akıllı kontratlar, ADA için “büyük yükseliş katalizörü”

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, yayın tarihi için 12 Eylül hedeflenen Alonzo Purple evresi, geçtiğimiz saatlerde ADA fiyatını 2 doların üzerine ulaştırdı. Davis’e nazaran yükseltmeyle bir arada etkileşime girecek akıllı kontratlar, ADA’nın potansiyel olarak ETH’yi geçmesi için 50 kat artmasını sağlayacak. Bu ortada, Alonzo Blue ve Alonzo White’ten sonra yayınlanacak Alonzo Puple, birinci halka açık Cardano testnet oluyor. Bu nedenle, NFT’lerinde kullanıma hazır olacağını belirten Davis, Twitter üzerinden takipçilerine şunları açıkladı:

Çılgınca olan şey şu ki, ADA zincirleme aksiyonda çok daha fazla olan rakiplerin çok önünde 5. en büyük kripto olduğu için tartıştığım her şey aslında fiyatlandırılmış görünüyor. Bu, Cardano’nun en büyük gücüne, geniş ve coşkulu topluluğuna hitap ediyor.

Birebir vakitte, Davis’e nazaran Cardano’nun kullanım oranı şu anda epey düşük düzeylerde. Açıklamaları sırasında, Cardano’nun günlük toplam 35.000 süreci bulunurken, Bitcoin, Polygon ve Ethereum sırasıyla 240.000, 4.600.000 ve 1.200.000 süreç gerçekleştiriyor.

Davis, altcoin ADA için epey optimist

Polygon’unda Ocak ayında düşük günlük süreçler kaydettiği göz önüne alındığında, Davis’e nazaran ADA’nın pozisyonu epeyce olumlu düzeylerde gözüküyor. Bunlarla birlikte, artık Cardano’da günlük milyonlarca süreci tamamlayabiliyor. Alonzo Pruple ile bir arada akıllı mukavelelerin devreye girmesi, öteki Blockchain’lerde gözlemlenen talep artışının bir gibisi olarak ADA’yı Polygon’un düzeylerine çıkarabilir. Bu nedenlerle, Davis’in Cardano’dan beklentileri şu halde:

… Cardano hakikat yaparsa, akıllı kontratlar başlatıldıktan sonra yüzde birkaç yüz arttığını görebiliriz. Kullanıcıların yüzdesi kullanmaya başladı! Kanıtlama vakti geldi!

Son olarak Davis, Temmuz ayında ADA’nın listelerde bulundurulması gereken en yeterli 5 kripto para ünitesinden biri olarak nitelendirmişti. Ayrıyeten Cardano’yu güçlü bir altcoin olarak yorumladı ve geçen yıl kaydettiği performansına dikkat çekti. Birebir vakitte, ADA’nın 60 kat büyüyebileceğini iddia ettiği tahlilleri de oldu. 30 Temmuz’da Youtube üzerinden yaptığı açıklamalarda, Cardano’nun akıllı kontratının ADA’nın bedelini etkileyerek kriptoyu bir sonraki düzeye taşıyabileceğini söyledi.

Yorum Yap

Yorum Yap