1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Chivalry II’nin Çıkış Tarihi Ertelendi

Chivalry II’nin Çıkış Tarihi Ertelendi


 Kanada’lı geliştirici şirket bu yıl sonuna yanlışsız çevrimiçi birçok market raflarında görmeyi planlanladığımız savaş oyunu Chivalry II’nin çıkış tarihini erteleme kararı aldı. Birinci oyununu 2012 yılında çıkaran Kanada’lı geliştirici şirket devam oyununun çıkışını net bir tarih vermeden 2021 yılına ertelediklerini duyurdu. 


 Geliştirici şirketin oyunun çıkış tarihinin ertelemelerindeki en kıymetli nedenin oyunun şimdi tamamlanmadığı birkaç eksik yerin bulunduğu olduğu belirtildi. Bu türlü gecikmelerinin olağan olduğunu belirten Kanada’lı geliştirici şirket Chivalry II için ellerinden gelenin en güzelini yapıyor olduklarını açıkladı. 

 COVID-19 pandemisi nedeniyle birçok oyun firması bundan olumsuz tarafta etkilense de bir o kadarda olumlu tarafta etkilenen oyun firmasıda oldu. Pandeminin olumsuz tarafından nasibini alan Torn Banner Studios, Chivalry: Medieval Warfare’in devamı niteliğinde olması beklenen Chivalry II’nin geliştirilme evresinde fazla ilerleyemediklerini belirtti. 

 Ertelenen oyunun beta sürümü hakkında açıklamalarda bulunan geliştirici şirket, oyunseverlere bu husus hakkında rahat olmalarını söyledi. Net bir tarih olmasada planlanan bir vakitte oyunun beta sürümünü oyunseverler ile bu yıl içerisinde buluşturacaklarını lisana getirdi. Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC platformları için geliştirilen oyun bu platformlar için önümüzdeki sene biz oyunseverler ile buluşacak. 

 

Yorum Yap

Yorum Yap