1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır
  3. Cep telefonu olmadan PC’de WhatsApp nasıl kullanılır!

Cep telefonu olmadan PC’de WhatsApp nasıl kullanılır!

featured

WhatsApp mesajlaşma uygulamasını cep telefonu olmadan PC’de kullanmak ister misiniz? Cep telefonunuz olmadan WhatsApp kullanma yöntemi!

WhatsApp temel olarak aktif bir telefon numarasına sahip cep telefonlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ancak, WhatsApp‘ı cep telefonu olmadan PC‘de kullanmak da mümkündür.

Bilgisayarda yeterince zaman geçiriyor musunuz ve birine cevap vermek için telefonunuzu tekrar tekrar almak istemiyor musunuz? WhatsApp’ı bilgisayarınızda telefonsuz kullanmak ister misiniz?

Bu makalemizde, PC’de WhatsApp’ı tam olarak nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Cep telefonunuzda bir WhatsApp hesabı olmasına gerek kalmadan, WhatsApp’ı PC’de bağımsız olarak çalıştırmak için ‘BlueStacks’ adlı bir Android Emülatör kullanıyoruz.

BlueStacks App Player, Windows bilgisayarlarda ve Mac’lerde Android ara yüzü gibi bir akıllı telefon oluşturan ve Android uygulamaları WhatsApp dahil Google Play Store’dan bilgisayarınıza indirip çalıştırmayı mümkün kılan bir Android emülatörüdür.

BlueStacks App Player Emülatörü ve WhatsApp PC!

1.Tercih edilen internet tarayıcınızda bluestacks.com gidin.

2.BlueStacks’i İndir düğmesine tıkla ve program indirmeye başlayacaktır.

Yükleyin

1.Yeni indirdiğiniz “BlueStacks Installer” dosyasını açın. Varsayılan olarak, bilgisayarınızın “İndir” klasöründe bulunabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap