1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty: Warzone’daki Trene Yenilikler Gelecek

Call of Duty: Warzone’daki Trene Yenilikler Gelecek


Call of Duty: Warzone haritasına son vakitlerde yapılan en dikkat cazip yeni eklemelerden biri, 5.Sezon’da oyuna gelen yük treni oldu. Oyuncular ve kadrolar ganimet bulmak için trene tırmanabilirler ve trende çatışmalara dahil olabilirler.

Treni oyuna eklemek, Infinity Ward’ın harita için ek özellikler geliştirme sürecindeki birinci atılımı oldu. Gelecekte, geliştirici Infinity Ward, trene odaklanan daha fazla ayrıntı eklemek istiyor.

Çok oyunculu modun direktörü Joe Cecot, Red Bull’a verdiği demeçte, “Tren ile ilgili birçok fikrimiz var dedi”. “Beşincisezonda onu oraya eklemek ve etkileşime geçirerek eğlenceli bir hale getirdik, burada trenlerin peşinden koşan araçlar, trende hengame eden beşerler üzere çok sayıda anınız olabilir.”


Cecot, Infinity Ward’un “trenin farklı oyun modları için nasıl kullanılacağına dair dizi fikri” olduğunu söyledi, lakin rastgele bir detay paylaşmadı.

Raven Software’ın yöneticisi Amos Hodge, geliştiricinin “treni genel olarak güncellemek için birçok fikir” üzerinde çalıştıklarını söyledi. Birebir vakitte stüdyo, ilerleyen vakitlerde oyuna daha fazla “etkileşimli öğe” eklemek istiyor.

Oyuncular, önüne ne kadar materyal koyarsanız koyun Warzone’daki treni durdurulamayacağını keşfettiler. Infinity Ward’ın, Warzone metasını bilhassa tren için yeni bir şeyle güncellemek ismine neler yapabileceğini düşünmek hayli heyecan verici.

Call of Duty için hayli değerli bir hafta, zira Warzone’un Dönem 5 Reloaded güncellemesi kısa müddet evvel yayınlandı. Ayrıyeten, Activision’ın 26 Ağustos tarihinde Call of Duty: Black Ops Cold War’ı duyurması bekleniyor. En son gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

 

Yorum Yap

Yorum Yap