1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call Of Duty: Warzone Update, Gizemli Tuş Takımlarını Etkinleştiriyor

Call Of Duty: Warzone Update, Gizemli Tuş Takımlarını Etkinleştiriyor


Devasa Warzone Dönem 5 güncellemesinin akabinde Infinity Ward, artık daha küçük bir güncelleme yayınladı. Lakin bu küçük üzere görünen güncelleme oyuncular açısından epeyce kıymet arz edebilir.

Güncelleme, Juggernaut sandıklarında ve BR Buy Back Soloları modu için Most Wanted mukavelesinde birtakım ayar değişiklikleri yapıyor ve birebir vakitte Juggernaut sandıklarının düşme oranları da değişti. Lakin tahminen de daha ilgi alımlı bir biçimde, bu yeni yama haritada tuş gruplarını faal hale getiriyor.

Infinity Ward, bu yeniliği resmi Twitter hesabı üzerinden attığı bir Tweet’le duyurdu.


Infinity Ward, şu anda Verdansk’ta faal olan tuş grupları hakkında daha fazla detay paylaşmadı, fakat bu Warzone için keşfedilmemiş bir bölge değil. Daha evvel oyuncular, özel sığınak alanlarının kilidini açmak için tuş kadrolarına kod girebileceklerini keşfetmişlerdi. Bu sığınaklardan kimileri çok pahalı ganimetleri içeriyordu, öbürleri ise 2020’nin yeni Call of Duty oyunu için daha fazla ayrıntısı bulunduruyordu.

Bunların yanı sıra şirketin yeni bir oyun geliştirdiği de biliniyor. Yeni oyunun Treyarch ve Raven Software tarafından bu yılın sonlarına kadar geliştirildiği doğrulandı. Activision, Black Ops: Cold War olduğu söylenen oyunun “oldukça yakında” duyurulacağı söyledi. 

 

Yorum Yap

Yorum Yap