1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty: Warzone / Modern Warfare Güncellemesi FR 5.56 Silahını Düzeltecek

Call of Duty: Warzone / Modern Warfare Güncellemesi FR 5.56 Silahını Düzeltecek


 

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’un geliştiriciliğini yapan Infinity Ward, oyunun popüler silahlarından biri olan FR 5.56 silahı için bir düzeltme yayınlayacağını duyurdu. Geliştirici şirket, Twitter üzerinden sorunu belirlediklerine dair bir tweet attı, ancak düzeltmenin ne zaman yayınlanacağına dair herhangi bir detay paylaşmadı.

Sorun, FR 5.56 av tüfeğinin oldukça fazla hasar vermesidir. Sosyal medyada, silahın normalde bir av tüfeği için menzil dışında olması gereken mesafelerden bir düşmanı kolayca öldürebildiğini gösteren çeşitli videolar yayınlandı.

 

 

FR 5.56 av tüfeğinin nasıl güçlü olduğunu ve 15 metrelik bir menzilde ne kadar etkili olduğunu görmek için YouTube kullanıcısı TheXclusiveAce bir video yayınladı. Sorunun ise sezon 5 güncellemesiyle ortaya çıktığı belirtiliyor.

 

Öte yandan Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War ismine sahip olduğu düşünülen bu yılki yeni Call of Duty oyununu duyurmaya hazırlanıyor. 2020’nin yeni Call of Duty oyunu, Black Ops’un yaratıcısı Treyarch ve uzun süredir Call of Duty destek stüdyosu olan Raven Software tarafından geliştirildi.

Yorum Yap

Yorum Yap