1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Call of Duty Modern Warfare – İkinci Sezon Detayları Sızdı

Call of Duty Modern Warfare – İkinci Sezon Detayları Sızdı


CoD: Çağdaş Warfare’in yaklaşan ikinci dönemi hakkında bilgi internete sızdı. Oyunun bir sonraki büyük güncellemesiyle hangi yeniliklerin sunulacağını zati biliyoruz.

11 Şubat‘ta başlayacak olan çok oyunculu oyunun ikinci döneminin ayrıntıları, Call of Duty: Çağdaş Warfare’in resmi web sitesinde biraz erken ortaya çıktı. Yenileştirmelerle ilgili bilgiler çabuk ortadan kalkmasına karşın, hiçbir şey internetten silinmediğini biliyoruz. Pekala bizi neler bekliyor?

İkinci dönem oyunculara iki yeni silah getiriyor: Bunlar GRAU 5.56 tüfeği ve Forvet 45 SMG. Bunların oyunculara nasıl sunulacağı şimdi belirli olmasa da tüm platformlarda özgür olacakları biliniyor.

Yeni bir operatör olan Call of Duty: Çağdaş Warfare 2’den Ghost, güncellemeyle oyuna eklenecek ve çabucak Battle Pass sahiplerinin kullanımına sunulacak. Yeni karakterle birlikte, üstte ismi geçen Ghost ile tıpkı oyundan gelen Rust isimli bir harita gelecek. Ayrıyeten, hayranlar operatör skinleri, silah boyaması, saat, çıkartma ve kayış üzere birçok kozmetik eser bekliyorlar.

Call of Duty: Çağdaş Warfare 25 Ekim 2019’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da piyasaya sürülmüştü. Çok oyunculu ikinci dönem ise daha evvelden belirttiğimiz üzere, 11 Şubat’ta başlayacak.

Yorum Yap

Yorum Yap