1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call Of Duty Mobile’a Hayranların İstediği Bir Özelliği Ekliyor

Call Of Duty Mobile’a Hayranların İstediği Bir Özelliği Ekliyor


Tanınan bir CoD özelliği, Call of Duty Mobile’a eklenecek. Silahlarınızın üzerinde büyük bir özelleştirme imkanı sağlayan Gunsmith önümüzdeki dönemden itibaren oyun eklenecek.

Call of Duty Mobile Twitter hesabı üzerinden yeni bir Römork özelliğini açıkladı. İçinde, dürbünlerden namlulara ve kulplara kadar çeşitli ekipmanlarla donatılmış bir silah görüyoruz. Fragman ayrıyeten, değiştirilebilir ekipmanın size silahlarınızın doğrulul ve menzil üzere istatistikleri üzerinde daha fazla incelik sağlayacağını vaat ediyor. Son olarak, daha fazla çıkartma ve kozmetik özelleştirme vaat ediyor.

 

Activision daha evvel bu özelliği farklı bir tweet ile “Gelecek Özelleştirme” diyerek tanıtmıştı. Bu özellik, topluluk tarafından birkaç aydır talep ediliyordu.

Call of Duty Mobile’ın 9.sezonunun yakında başlaması bekleniyor. Oyun, sıralı modun dönem ortasına eklenmesi üzere, mevsimler ortasında da tertipli güncellemer yapılıyor. Bu ortada Call of Duty: Çağdaş Warfare, dönem 5’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap