1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. BlackBerry KEY2 Red Edition, Marketlerdeki Yerini Aldı

BlackBerry KEY2 Red Edition, Marketlerdeki Yerini Aldı

blackberry-key2-red-edition-marketlerdeki-yerini-aldi-LJNdaIFp

Yılların akıllı telefon üreticisi BlackBerry, bir dönemler özellikle iş insanları arasında fazlasıyla popülerdi. Sahip olduğu tuş grubu sayesinde başka telefonlardan çok daha süratli iletileşme imkanını kullanıcısına sunan akıllı telefon üreticisi BlackBerry, sektörün farklı tipten akıllı telefon dizaynlarına kaymasına karşın bu alışkanlığından hâlâ vazgeçemedi.

BlackBerry hayranlarının ziyadesiyle beğendiği BlackBerry KEY2 akıllı telefonu ile neredeyse birebir aynı teknik özelliklere sahip olan KEY2 Red Edition, klasik modelden farklı olarak bir adet özel üretim ve üzerinde BlackBerry logosu basılı kulaklık ile kutusundan çıkarak kullanıcısını karşılıyor.

Gücünü Qualcomm'un Snapdragon 660 yonga setinden alan aygıt; 4,5 inçlik, 1620×1080 çözünürlüğünde IPS ekrana, 12 MP art kameraya ve Android 8.1 Oreo işletim sistemine sahip. 6 GB RAM'e ve 128 GB dahili depolama kapasitesine sahip olan yeni BlackBerry akıllı telefonu KEY2 Red Edition, 699 dolardan kullanıcılarla buluşmak için raflardaki yerini aldı.

Yorum Yap

Yorum Yap