1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Black Desert’ta Netflix Orijinal Yapımlarından “Cursed”ü Konu Alan Crossover Etkinliği Başladı 

Black Desert’ta Netflix Orijinal Yapımlarından “Cursed”ü Konu Alan Crossover Etkinliği Başladı 


Pearl Abyss, Black Desert’ta tanınan streaming servisi Netflix’in kısa müddet evvel yayınlanan yepyeni üretimlerinden Cursed’ü bahis alan bir crossover aktifliği başlattı. Tüm platformlarda yayınlanacak olan bu içerikte Cursed temalı bir vazife serisi yer alıyor.

Cursed’ü husus alan içerik, Xbox ve PlayStation 4’e 5 Ağustos’ta eklenecek.

Black Desert’ı taşınabilir aygıtlar üzerinden oynayan Maceracılar ise heyecan verici misyonlara çabucak bugün başlama bahtına sahip!

Oyuna eklenen yeni misyonlar, bir dizi karakter içeriyor ve gizemli bir halde Black Desert dünyasına taşınan Nimue ile müthiş Kızıl Paladinler’in kıssasına odaklanıyor. Oyuncular, üstlenecekleri misyonlarda Nimue’yi Kızıl Paladinler’in tehdidine karşı savunmaya ve onun dünyasına geri dönmesine yardımcı olmaya çalışıyor.

Vazifeleri muvaffakiyetle tamamlayan Maceracılar, oyun içi eşyalarla takas edebilecekleri simgeler de elde edebilecekler.

Crossover aktifliği, en son haberler ve etkinlikler hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki farklı platformlara özel siteleri ziyaret edebilirsiniz.

  •  Black Desert Online official website 
  • Black Desert Console official website 
  • Black Desert Mobile official website  

Netflix dizisi Cursed hakkında daha fazla bilgi için lütfen Netflix resmi web sayfasını ziyaret edin.

Cursed Hakkında

Cursed, tıpkı ismi taşıyan kitaptan uyarlama olup, Kral Arthur efsanesini mukadderatında güçlü ve trajik bir öyküye sahip Göl Kraliçesi’ne dönüşmek olan gizemli güçlere sahip genç kahraman Nimue’nin gözünden anlatıyor. Nimue, annesinin vefatının akabinde Güç Kılıcını teslim etmek için Merlin’i aramaya çıkar. Bu seyahatte ona beklenmedik bir arkadaş; genç paralı asker olan Arthur eşlik eder. Arthur ile çıktıkları yolda Nimue beklenmedik maceralara atılarak müthiş Kızıl Paladinler ve onların hata ortağı Kral Uther’e karşı bir yürek ve isyanın sembolü haline gelecektir.

Çizgi roman efsanesi Frank Miller ve senarist Thomas Wheeler’ın kitabından uyarlanan dizide Katherine Langford (Ölmek İçin On Üç Sebep), Devon Terrell (Barry) ve Gustaf Skarsgård (Vikingler) rol alıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap