1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Black Desert Türkiye&MENA’da Terrmian Su Parkı Yaz Şenlikleri Başlıyor!

Black Desert Türkiye&MENA’da Terrmian Su Parkı Yaz Şenlikleri Başlıyor!


Black Desert cihanında Yaz Dönemi çeşitli içerik ve ödül dolu vazifelerle devam ediyor. Maceracılar yazın tadını çıkarırken tıpkı vakitte karakterlerini geliştiriyorlar. Dolu dolu yaz cümbüşü Terrmian Su Parkı ile devam ediyor!

Pearl Abyss, Maceracıların Black Desert TürkiyeMENA’da bulunan ve uzun vakittir beklenen Terrmian Su Parkı ile yazın tadını çıkarmaya devam edebileceklerini açıkladı. Ayrıyeten Dönem Sunucusunda kâfi tecrübe kazandıklarını düşünen Maceracılar ise erken mezuniyet ve tamamlama mükafatları kazanabilecekler.

Maceracılar artık yazın geri kalanını daha heyecan verici şenliklerle hoş bir dönüş yapan Terrmian Su Parkı’nda geçirebilecekler. 26 Ağustos tarihine kadar açık olan Terrmian Su Parkı, Maceracıların Özel Terrmian Parası ve Nişanlarını toplayabileceği çeşitli küçük oyunlar da dahil olmak üzere 10’dan fazla aktiflik misyonu sunacak. Maceracılar, bu paraları ve nişanları daha sonra dekoratif süslemeler ve özel oyun içi öğeler satın almak için kullanabilecekler.

Maceracılar, Yaz Şenlikleri ile Mezun Oluyor

Dönem Sunucusunda kâfi tecrübe kazandığını düşünen Maceracılar için Yaz Dönemi sona erdi. Maceracılar artık erken mezun olabilecek ve dönem karakterlerini olağan karakterlere dönüştürebilecekler. Özel misyonu tamamlayan Mezun Maceracılar, PEN (V) Capotia aksesuarları ve Valks’ın Tavsiyesi dahil olmak üzere bahar mevsimi tamamlama mükafatlarını de alabilecekler.

Ayrıyeten Tanım büyücüleri tarafından ortaya çıkarılan eski bir büyü Naderr’in Bandı da yenilendi. Bu büyü, Maceracıların yükseltme ortanı artış bahtlarını Kara Ruh aracılığıyla takas etmelerini sağlayacak. Lv. 58’e ulaşanlar Naderr’in Bandı vazife serisini kabul ederek elde edebilecekleri vazife mükafatı ile Naderr’in Bandı slotunu genişletebilecekler.

Yanı sıra geçen hafta duyurusu yapılan Pearl Abyss ve Netflix’in yeni özgün içeriklerinden Cursed işbirliğine özel Black Desert PC  ve Black Desert Mobile tanıtım görüntüleri da yayınlandı.

Daha fazla bilgi için Black Desert TürkiyeMENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap