1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Black Desert Türkiye&MENA’da Maceracılara Özel Çeşitli Oyun İçi Etkinlikler

Black Desert Türkiye&MENA’da Maceracılara Özel Çeşitli Oyun İçi Etkinlikler


Black Desert, Maceracıların sınıflarını geliştirmelerini kolaylaştıran etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. Oyuna yeni dahil olan etkinlikler sayesinde Maceracılar, yeni maceralara atılırken birçok ödül ve bonus kazanabilecekler.

Pearl Abyss bugün, çeşitli aktifliklerin ve mükafatların oyuna dahil olduğunu açıkladı. Maceracılar artık, karakterleri için yararlı mükafatlar verecek çeşitli etkinliklere katılabilecekler.

Sona eren global çaplı Bâtın Vazifelere Meydan Oku aktifliğinin gerisindeki gerçekleri ortaya çıkarmak için Dünya Sıralamasına nazaran özel bir Hot Time aktifliği gerçekleşecek. Black Desert TürkiyeMENA’daki Maceracılar, 16 Eylül tarihine kadar canavarları yenerek %20 Eşya Düşürme Oranı elde ederken, Kzarka, Karanda ve Kadim Khutum üzere Dünya Bosslarını yendiklerinde ise Boss Ekipmanı elde etme bahtları iki katına çıkarabilecekler.

Laytenn’e Meydan Oku, Özel Mükafatlar Kazan!

Dahası 23 Eylül tarihine kadar Laytenn çeşitli yerlerde rastgele ortaya çıkacak. Bu güçlü canavarı yenen Maceracılar Laytenn’in Eser Kutusu eşyasını elde edecekler ve bu özel kutudan Laytenn’in Güç Taşı ve Kadim Ruh Tozu üzere özel eşyalar alabilecekler. Laytenn’in zorluk düzeyi, yakındaki Maceracının level düzeyine bağlı olacak.

Black Desert TürkiyeMENA ile ilgili daha fazla bilgi için resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap