1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Black Desert Türkiye ve MENA’da Yeni Yıla Özel Güncelleme!

Black Desert Türkiye ve MENA’da Yeni Yıla Özel Güncelleme!


Savaşçı ve Okçu sınıfları için geçen hafta gelen Transfer Güncellemesi’nin akabinde, bu hafta “Valkyrie”ve “Avcı” sınıfları için öbür bir Transfer Güncellemesi ortaya çıktı. Maceracılar, artık bu sınıfları geliştirmek için güncelleme ile gelecek yeni yolları deneyim edebilecek. Bunun yanında, Black Desert Turkey ve MENA ikinci yıl dönümü ve yeni yıl kutlamaları, çeşitli oyun içi etkinliklerle devam ediyor.

Maceracılar güncelleme ile “Valkyrie”ve “Avcı” sınıfını geliştiriyor

Yeni Transfer Güncellemesi ile Maceracılar, kendi sınıfları için“Valkyrie’nin Yemini” ve “Canavarın Gücü” transfer hünerleri ile “Valkyrie” ve “Avcı” sınıflarını geliştirmeye başlayabilir. Transfere geçen sınıflar, ana silahlarını güçlendirerek yeni yetenekler kazanıyor. Maceracılar, Kara Ruh misyonlarını tamamlayarak 56’ncı düzeyde bu marifetlerin kilidini açabilir. 1 Ocak 2020 tarihine kadar Transfer Güncellemesi’ni kutlamak için özel bir ödül aktifliği de gerçekleşecek. 56 ve 60 ortasındaki düzeylere ulaşanlar, ulaştıkları düzeye bağlı olarak [Etkinlik] Eşya Düşürme Artış Parşömeni (60dk.) x3 ve Altın Külçe 100G x5 dahil olmak üzere özel mükafatlar alacak.

2’nci yıla özelödüller Maceracılar ile buluşmaya devam ediyor

Maceracılar bu hafta sunulan çeşitli etkinliklerle Black Desert Türkiye ve MENA’nın 2’nci yıl dönümü kutlamalarına devam edebilir. 24 Aralık 2019 tarihine kadar lonca misyonlarını tamamlayanlar [Etkinlik] Afuaru’nun Kurtarılmış Haritası’na sahip olabilecek. Afuaru’nun Haritaları sayesinde edinilebilen Afuaru Hazine Sandığını açtığında Urugon’un Ayakkabısı, Dandelion Silah Kutusu ve Bheg’in Eldiveni üzere Dünya Bossu eşyalar alma bahtını yakalayabilir. Maceracılar, Kara Ruh’un Macerası kapsamında yalnızca zar atarak ekstra mükafatları alabilecek.

Bu haftanın başlamasıyla birlikte yeni yıl haftasına kadar her hafta gerçekleşecek yeni yıl aktiflikleri oyunda yer alacak. 17 Aralık 2019 tarihine kadar Maceracılar, Velia, Heidel, Calpheon ve Valencia kentlerinde bulunan satıcı NPC’lerden “Dikkat Et,Sakın Ağlama♬”görevini alarak tamamlayabilir. Daha sonra “[Etkinlik] Dede Cron Her Şeyi Bilir!” vazifesini tamamlayabilir ve Cron Ağacı üzerine Cron Ağacı Dekorasyonlar eşyalarını asabilir. Maceracılar bunu tamamladığında Noel ağacı süslemeleri üzere olan bir yıldız süs işareti üstte belirecek. İki misyonu tamamlamak,Maceracılara Kzarka Mühürlü Silah Kutusu ve Liverto Silah Paketi üzere özel eşyaları kapsayan [Etkinlik] Dede Cron’un Armağanı kazandıracak. Ayrıyeten Maceracılar, Kardan Adam yaparak özel vazifesi tamamlayabilir ve Kardan Adam NPC’sine Kar Topu Fırlatma Montaj Seti ile nişan alarak [Etkinlik] Lara’nın Sıcak Siyah Çayı elde edebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap