1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Black Desert Mobile Yeni Sura Sınıfını Tanıtıyor

Black Desert Mobile Yeni Sura Sınıfını Tanıtıyor

black-desert-mobile-yeni-sura-sinifini-tanitiyor-9yHUuSFr

Pearl Abyss, bugün yeni Sura sınıfının Black Desert Mobile’da çıkış yaptığını duyurdu. Maceracılar artık oluşturmayla birlikte uyanışa geçecek olan bu yeni yakın dövüş bazlı ninja karakterle oynayabilecek ve onunla level atlayarak 1000 İnci kazanabilecek.Rakiplerine Dehşet Salan Bir Gölge

Black Desert Mobile karakter listesine katılan 17. sınıf olan Sura, düşmanlarını fethetmek için Black Desert’ın engin dünyasına geliyor. Sura, altı efsanevi katanadan dövülerek oluşturulan şık bir ana silah olan Katana ile bir çeşit kılıç kını görünümündeki Sheath isimli alt silahını kullanacak.

Sura bu silahlarıyla, savaş alanında düşmanlarını kesmek için süratli ve güçlü darbeler savuran bir gölge üzere hareket edecek. Ayrıyeten, rakiplerine kalıcı acı veren Shadow Break (Gölge Kırılması) ve Katanalarını kullanarak dehşetli bir dizi saldırıyı açığa çıkaran Twin Fang (İkiz Sivri Diş) üzere ölümcül maharetleri kullanarak rakiplerine kaygı salacak.Yeni Sınıfın Gelişine Özel Yeni Aktiflik

Sura sınıfının gelişini kutlamak için 7 Haziran’a kadar devam edecek bir level atlama aktifliği de düzenlenecek. Aktiflik müddetince Sura sınıfı ile level atlayan Maceracılar, ulaştıkları levele bağlı olarak 1000 İnci ve Çöl Kamuflajı Kıyafeti üzere çeşitli özel mükafatlar kazanabilecek.

Sura’nın sınıf önizlemesini buradan izleyebilir ve daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap