1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Black Desert Mobile Ön Lansmanını Gerçekleştireceği Ülkeleri Açıkladı!

Black Desert Mobile Ön Lansmanını Gerçekleştireceği Ülkeleri Açıkladı!


Aksiyon ve macera mobilde devam edecek!

Black Desert Mobile, Maceracıların Black Desert’ta yaşadığı eşsiz oyun tecrübesinin yanında, birebir süratli tempolu aksiyon savaş sistemini sunuyor. Maceracılar sırf eşsiz bir savaş sistemi ve ferdileştirme seçeneklerini keşfetmekle kalmayıp, tıpkı vakitte Balıkçılık, Toplama, Ticaret, At Çiftleştirme, Üretim ve Kamp idaresi üzere çeşitli ömür maharetlerine de sahip olabilecekler.Maceracılar; Yükseltme, Aksesuarlar, Petler ve Kara Ruh üzere farklı özelliklerle güçlerini artırabilmenin yanında Klanlar, Kara Ruh Modu ve gerçek vakitli bir Pazar ortamı da dahil olmak üzere sürükleyici oyun seçenekleri sunan oyun içi sistemlerin keyfini çıkarabilirler.

Birinci deneyimleyen siz olun!

Maceracılar yeni seyahatlerine beş karakter sınıfından birini seçerek başlayabilirler: Warrior, Ranger, Giant, Witch yahut Valkyrie. Oynanan sınıfa bağlı olarak, düşmanların etrafında ustalıkla hareket yapmaktan, büyüyle ateş, buz, rüzgar, şimşek ve toprağı kullanmaya kadar farklı marifetlere sahip olabilirler. Ön lansmanda oynayan maceracılar, bu yılın ilerleyen vakitlerinde Black Desert Mobile dünya çapında hizmete sunulduğunda da kaldıkları yerden oynamaya devam edebilecekler.

Bunun yanında, iOS kullanıcısı olan Maceracılar, Black Desert Mobile resmi web sitesi üzerinden kayıt yaptıktan sonra iOS AppStore üzerinden ön sipariş vererek, oyun içi özel eşyaları elde edebilirler.

Yorum Yap

Yorum Yap