1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Bitcoin Milyarderi Cameron Winklevoss Desteklediği İki Altcoin’i Açıkladı

Bitcoin Milyarderi Cameron Winklevoss Desteklediği İki Altcoin’i Açıkladı

bitcoin-milyarderi-cameron-winklevoss-destekledigi-iki-altcoini-acikladi-sXwUiAKN

Winklevoss ikizlerinden Cameron, Ethereum ve Filecoin platformları ile token’larının yardımıyla Web 3.0’ın nasıl inşa edileceğini anlatmak üzere Twitter hesabından bir grup açıklamalarda bulundu.

Cameron Winklevoss ayrıyeten Ethereum ve Filecoin’in gelecekteki fiyatına ait öngörülerde de bulundu. Cameron Winklevoss şunları kaydetti:

Yeni kuşak platformlar Ethereum ve Filecoin üzerine inşa edilecek.

Cameron Winklevoss gelecekte yeni kuşak platformların Ethereum üzerinde geliştirileceğine ve bilgilerinin de Filecoin ağı üzerinde saklanacağına inanıyor. Bu hizmetler için Ethereum ve Filecoin ile ödeme yapılması gerekeceğini belirten Winklevoss bu durumun Ethereum ve Filecoin fiyatını olumlu etkileyeceğini düşünüyor.

Tanınan kripto para ünitesi Ethereum yaklaşık 3 yıllık makus gidişatın akabinde 2018 yılında kaydedilen tüm vakitlerin rekor düzeyine çok yaklaştı. ETH, 13 Ocak 2018’de 1.450 dolarla tüm vakitlerin en yüksek düzeyi rekorunu kaydetmişti. 2021 yılının birinci günlerinde tekrardan 1.000 dolar düzeyinin üzerine çıkan Ethereum 1.347 dolara kadar yükselse de ne yazık ki 2018 yılındaki rekorunu şu ana kadar kırmayı başaramadı.

Yorum Yap

Yorum Yap