1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Bitcoin Fiyatı 45.000 Doları Kırdı! “Şimdi Bu Seviyeleri Bekleyin”

Bitcoin Fiyatı 45.000 Doları Kırdı! “Şimdi Bu Seviyeleri Bekleyin”


Bitcoin fiyatı, 40.000 dolarlık kilit direnci geçtikten sonra son ayların en yüksek düzeyi olan 45.300 doları kaydetmeyi başardı. En güzel kripto para ünitesi, uzun periyodik direncini on-chain dayanağa dönüştürmeyi başardı ve artık 46 bin doları fethetmeye hazır görünüyor. En âlâ kripto para ünitesi şu anda 45.200 dolardan süreç görüyor ve yakında 50 bin dolarlık direnci test etmek için âlâ bir pozisyonda görünüyor.

Bitcoin fiyatı 45.000 doları kırdı! “Sırada 46 bin dolar ve 50 bin dolar var”

Analistlere nazaran, Bitcoin fiyatı için bir sonraki kilit direnç 46 bin dolarda ve yükseliş momentumunu sürdürürse, kilit direnç takviyeye dönüşecek ve 50 bin dolar yakın olacak. En yeterli kripto para ünitesi, düşüş hissinin hakim olduğu yaklaşık üç aylık fiyat uykusundan çıktı. 4 yıl içinde birinci kez 10 ardışık günlük yeşil mum kaydetti. Bitcoin şu anda bu ay ikinci kere iki aylık bir aralıktan çıkıyor ve analistlere nazaran, net bir kırılma katiyen 50 bin dolara giden yolu kolaylaştıracak.

Bitcoin’in birkaç sefer 30 bin doların altına düştüğü, kırılgan göründüğü piyasa satışlarının tepesi sırasında, birçok ana akım uzman bunu boğa döneminin sonu olarak nitelendirdi. Bununla birlikte Bitcoin savunucuları, en güzel kripto para ünitesinin sonunda düşüş eğiliminden geri döneceğini söyledi ve mevcut fiyat trendleriyle gerçek olduklarını kanıtladılar.

Kıymetli gelişme: Bitcoin, borsalardan uzaklaşmaya devam ediyor!

Bitcoin fiyatları yükselmeye devam ederken, borsalarda tutulan BTC arzı ölçüsü daima bir düşüş gördü. Borsalarda tutulan önemli miktarda BTC geçen hafta tekrar taşındı. Yatırmcılar çoklukla fiyat artışı beklentisiyle varlıklarını Hodl’a taşıdıklarından, Bitcoin arzının borsalardan uzaklaşması yükseliş işareti olarak kabul edilir.

En âlâ kripto para ünitesinin piyasa bedeli de 950 milyar doların üzerine çıktı ve kripto para piyasası değeri son fiyat artışı sırasında 1,8 trilyon doların üzerine çıktı. Altın’a karşı Bitcoin fiyatı momentumunun aksi bir alakası vardı. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, BTC fiyatı bu hafta boyunca çoğunlukla yükselirken, altın fiyatı düşüş eğilimi kaydetti. BTC ve altın, bedel deposu yarışında çoklukla birbirleriyle karşı karşıya gelir ve BTC şu anda yatırım getirisi (ROI) açısından açıkça altın’a karşı kazanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yorum Yap

Yorum Yap