1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Bitcoin, Ethereum Düşüyor: Bu Altcoin İse Fırlıyor!

Bitcoin, Ethereum Düşüyor: Bu Altcoin İse Fırlıyor!


Tüm kripto para piyasası, sağlam rallinin akabinde küçük bir konsolidasyona giriyor. Tanınan altcoin Ripple’ın fiyatı ise kuzeye gerçek ilerlemeye devam ediyor. Basın vaktinde XRP, %22 artış kaydetti. Altcoin yazım sırasında top 20’in en fazla yükselen kripto parası pozisyonunda. Bitcoin ve ETH’ye bakıldığında ise 2 büyük kripto paranın da yüzde 2’den fazla düşüş yaşadığı görülüyor. Bitcoin yazım sırasında 46.500 dolardan fiyatlandırılıyor.

XRP grubu artık varlığın tarihindeki en yüksek Github aktiflik oranını sunuyor!

Geçen hafta boyunca XRP, Cardano‘nun ADA’sı üzere öteki en güzel performans gösterenlerden bile daha güzel performans göstererek %60’tan fazla kazandı. Böylelikle, kripto kalabalığının geri kalanından başarılı bir biçimde ayrılmayı başardı. XRP, üç aydır birinci defa bu kadar yüksek düzeylerde süreç görüyor. On-chain bilgi sağlayıcı Santiment’in yazdığı üzere, fiyat hareketi Ripple Blockchain’indeki yüksek geliştirme faaliyetini takip ediyor. Santiment mevzuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Kripto paketinden ayrılmadan evvel, geliştirme faaliyetinin süratle arttığına dair ipuçları gördük. XRP takımı artık varlığın tarihindeki en yüksek Github aktiflik oranını sunuyor.

Ripple, en son NFT trendine atlamak istiyor ve XRP Ledger’ının değiştirilemez tokenlerin (NFT’ler) daha da büyümesine yardımcı olmak için çok uygun pozisyonda olduğunu kaydetti.

Tanınan altcoin XRP’de NFT’ler nasıl olmalı?

Ripple CTO’su David Schwartz, NFT konusuna değindi ve şu değerli yorumlarda bulundu:

XRP Legder, geniş ölçekte NFT oluşturmayı kolaylaştırmak için gereken düşük maliyet, yüksek sürat ve uygun ödeme özelliklerinin eşsiz bir kombinasyonunu sunar. Bilhassa, Ledger’ın dengeli süreç fiyatlarını (bugün başka birçok platformda mümkün olmayan bir şey) sürdürme yeteneği, hem alıcılar hem de satıcılar için değerli bir avantajdır. Non-fungible tokenler (NFT’ler), kripto alanında büyük bir öfke oluşturdu.

Çabucak çabucak her büyük Blockchain projesi, ekosistemi daha da genişletmek için platformunda NFT’lere bakıyor. Etheruem şu anda NFT’leri benimseme ve barındırma konusunda aslan hissesine sahip. Yeni pazar oyuncularına girişi kolaylaştırarak kıt varlıkları dijitalleştirmek için eşsiz bir yol sağlarlar. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Ripple’ın NFT’leri benimsemesi, onu bir sonraki büyüme seviyesi için hazırlayabilir ve kripto alanındaki pazar hissesini genişletmelerine yardımcı olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap