1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Binance’in Ortak Olduğu Altcoin Uçuyor: Yüzde 5.900 Yaptı!

Binance’in Ortak Olduğu Altcoin Uçuyor: Yüzde 5.900 Yaptı!


Düşük bir piyasa bedeline sahip olan ve Binance’in Binance Hisse cüzdanı aracılığıyla kripto ve fiat ortasında bir ödeme köprüsü kurmak için iştirak kurduğu bir altcoin olan Alchemy Hisse (ACH) iki kıymetli katalizör ile birlikte yedi gün içinde yüzde 5.900 oranında artış yaşayarak inanılmaz bir hafta geçirdi. Alchemy Hisse (ACH), yedi gün içinde 0.003 dolardan düşük bir düzeydeyken 0.18 dolara fırladı.

Binance’in paydaşlık kurduğu altcoin, son yedi günde yükseldi

ACH, yedi günde yükseliş yaşadı ve ralli sonucu yüzde 6.000’in biraz altında bir çıkar elde etti. Alchemy Hisse, 65 ülkede faaliyet gösteren hibrit bir kripto ve fiat ödeme ağ geçicidir. Kullanıcılar, gönderenin ödeme metodu ve para ünitesinden bağımsız olarak tercih ettikleri mahallî para ünitesinde ödeme alma seçeneğine sahiptir. Proje ayrıyeten işletmeler, ticari ağlar ve finans kurumları için kripto ve fiat süreçlerine de güç veriyor.

Kriptokoin.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere coin, geçen hafta kripto para borsası Coinbase Pro’da listelendiği haberini takiben 24 saat içinde yaklaşık yüzde 70 oranında arttı. Bir başka önde gelen kripto para borsası Binance, fiat ve kripto para ünitesi sistemlerinde müşteri ve satıcı ödeme hizmetlerini kolaylaştırmak için Alchemy Hisse ile iştirak kuruyor. Paydaşlık, borsanın Binance uygulamasındaki kullanıcıdan kullanıcıya kripto para ödeme özelliği olan Binance Hisse üzerinde bir ödeme köprüsü kurmayı amaçlıyor.

Alchemy Hisse CEO’su John Tan, “Alchemy Hisse, fiat ve kripto ortasında pratik bir köprü kurmak için ortak bir vizyona sahip fiat ödeme ağ geçidi uzmanlarından oluşan bir takım tarafından 2018 yılında kuruldu” dedi. “Başladığımızda, kripto para piyasasının toplam kıymeti bugünün yüzde onda birinden daha azdı. 80 trilyon dolarlık fiat iktisadının dışındaki elektronik ödemeler dünya tarafından neredeyse bilinmiyordu,” sözlerini kullandı. Yazım sırasında, ACH 24 saatlik süreç hacminde 685 milyon doların üzerinde konut sahipliği yapıyor ve mevcut değerleme 168.12 milyon dolar. Kripto varlığı, yedi günün en yüksek düzeyini kaydettiğinden beri geri çekildi ve şu anda 0.11 dolardan süreç görüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap