1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Binance Desteğiyle Yüzde 7.280 Yapan Altcoin’den Yeni Haber!

Binance Desteğiyle Yüzde 7.280 Yapan Altcoin’den Yeni Haber!


Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, geçtiğimiz günlerde düşük piyasa değerine sahip Alchemy Pay (ACH), Binance’in Binance Pay cüzdanı aracılıyla kripto ve fiat arasında bir ödeme köprüsü kurmak için ortaklığını duyurmuştu. Öncesinde gerçekleşen Coinbase Pro’da listelenme haberiyle beraber, iki önemli katalizör ile iki hafta içinde %7.280’den fazla yükseldi. Altcoin projesinden son gelişmeler şu şekilde…

Altcoin Alchemy Pay (ACH), yeni hedeflerini duyuruyor

Listelenme haberlerinin ardından %7,280’den artan Alchemy Pay (ACH), Visa ve Mastercard ağlarındaki milyonlarca kullanıcıyı kabul edilecek bir sanal kart piyasaya sürdüğünü söylüyor. Bu adım, çok sayıda kripto para biriminin benimsenmesini teşvik etmek için tasarlandı ve insanların kripto para birimlerini gerçek dünyada harcamasına olanak tanıyor. Ek olarak, Alchemy tarafından yapılan basın açıklamasına göre, kripto bağlantılı kart 40’tan fazla dijital varlık türünü destekleyecek ve Amazon ve eBay gibi popüler e-ticaret platformlarında kullanılabilecek. Ayrıca sanal kartla, Google Pay ve PayPal gibi dijital cüzdanlara da bağlanılabilecek ve Alchemy, kart hizmetlerini yıl sonunda veya 2022’nin başında kullanıma sunmayı planlıyor.

Bu arada Alchemy Pay, hibrit bir kripto ve fiat ödeme ağıdır ve 65 farklı ülkede faaliyet göstermektedir. Kullanıcılar, gönderenin ödeme yöntemi ve para biriminden bağımsız olarak tercih ettikleri yerel para biriminde ödeme alabilir. Projenin web sitesine göre bu durum, daha az işlem ücretleri sunabilmek için aracıları teşvik ediliyor. Ethereum tabanlı ACH’de, kullanıcıları ACH token’leriyle ödüllendiriyor.

Özet olarak ACH fiyatı, 21 Temmuz’da işlem gördüğü 0.001355 dolar dip seviyesinden sonra yazı yazarken 0.09663 dolara ulaşmayı başardı. İlk kıvılcım olan Coinbase Pro’da ve ardından tüm Coinbase platformlarında listelendikten sonra, kripto para borsası Binance’te Alchemy Pay ile ortaklık kurdu.

Yorum Yap

Yorum Yap