1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Auto Chess PS4 Çıkış Tarihi Açıklandı

Auto Chess PS4 Çıkış Tarihi Açıklandı


Tanınan strateji oyunu Auto Chess bu yılın sonunda PS4’e geliyor. Sony’nin en son State of Play canlı yayını sırasında, Auto Chess’in çıkış tarihinin 31 Ekim 2020 olduğu açıklandı. Strateji oyunu, PlayStation’a özel öğeler ve daha sonra ayrıntılandıracak yeni oyun sürümleriyle gelecek.

Auto Chess’in State of Play fragmanı, biraz oynanış sahneleri görmemize karşın, çıkış tarihinden farklı olarak pek bir şey yer almadı. Oyuncular, konsol sürümlerinin PC ve taşınabilir versiyonlarına emsal olmasını bekleyebilir. Auto Chess’in Kolay Cümbüş, Dereceli ve başkaları de dahil olmak üzere birçok mod bulunmaktadır. 

Auto Chess’deki kesimlerin tümü, güçlerini belirleyen üç farklı yıldız düzeyi dahil olmak üzere farklı marifetlere sahiptir. Ek olarak her modül, en güçlü suramı oluşturmak için oyuncuların dikkat etmesi gereken ırk ve sınıf özelliklerine sahiptir.

Auto Chess, bir Dota 2 modundan ortaya çıkmıştır ve şu anda Epic Games Store’a özel olarak PC’de bulunmaktadır. Şu anda Epic’in mağazasında Erken Erişim’de, lakin PS4 sürümüyle tıpkı gün piyasaya sürülüp sürülmeyeceğini bilmiyoruz. Auto Chess daha evvel Nintendo Switch için de duyurulmuştu, fakat şu anda Nintendo’nun platformunda tıpkı gün başlayıp başlamayacağı şimdi belirli değil. Hem iOS hem de Android taşınabilir aygıtlarda da mevcuttur.

Yorum Yap

Yorum Yap