1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. ASUS, ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition modelini duyurdu!

ASUS, ROG Strix GeForce RTX 2080 SUPER White Edition modelini duyurdu!


KIYMETLİ NOKTALAR

●       ROG Strix GeForce® RTX 2080 ÜSTÜN ™ White Edition, geçen aylarda duyurulan 2080 Ti White Edition’ın beyaz dizaynını takip ediyor

●       Yeni ekran kartı, üstün bileşenler, Auto-Extreme Teknolojisi, 2,7” yuva kaplayan soğutucusu ve Axial-tech fan dizaynıyla yüksek performans için tasarlandı

Asus Republic of Gamers, yeni beyaz dizayna sahip ROG Strix GeForce RTX 2080 HARİKA White Edition modelini duyurdu. Beyaz dizayna sahip bir sistem toplamak isteyenlerin dikkatini çeken ekran kartı, Auto-Extreme Teknolojisi, Axial-tech fan tasarımı ve aliminyum art plaka üzere ROG serisine ilişkin tüm üst seviye bileşenleri bünyesinde barındırıyor. ROG Strix GeForce RTX 2080 MUHTEŞEM White Edition’ın inanılmaz performansı, beyaz tasarımı ile birleşerek birinci sınıf oyun tecrübesi yaşamak isteyenlere yeni bir bakış sunuyor.

Auto-Extreme Teknolojisi

Auto-Extreme teknolojisi, sanayide yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim süreçlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim süreci. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü paklık kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta tabiata daha az tesir eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha muteber bir eser ortaya çıkıyor.

Yüksek Performanslı Tasarım

ROG Strix GeForce RTX 2080 HARİKA White Edition, geliştirilmiş termal performans  için 2.7” genişliğinde büyük bir soğutucuya sahip. Ayrıyeten, bu grafik kartı için özel olarak beyaz renkte üretilen bir Axial-tech fanlar, tüm kanat dizisi boyunca havayı verimli bir biçimde yapraklara iletiyor. Ekran kartının gelişmiş soğutma tahlili, sıcaklık pahalarını sabit tutarak stabil bir performans sunuyor ve NVIDIA’nın en üst seviye GPU’sunun daha yüksek frekans kıymetlerine ulaşabilmesini sağlıyor.

ASUS Aura Sync

ROG Strix GeForce RTX 2080 MUHTEŞEM White Edition’ın mat beyaz yüzeyi, kasadaki RGB ortam aydınlatmasının rengiyle buluştuğunda epeyce alımlı bir formda parıldıyor. Kartın ön kasası ve art plakası üzerindeki RGB aydınlatmalar, ASUS Aura Sync yazılımı sayesinde çarçabuk kişiselleştirilebiliyor. Aydınlatma, çok sayıda desen ve statik renk seçeneğine ek olarak, müzikle senkronize edilebiliyor yahut sıcaklığa nazaran renk değiştirebiliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap