1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. ASUS, ROG Strix, ASUS TUF Gaming X3 ve Dual Radeon RX 5600 XT serisi ekran kartlarını duyurdu

ASUS, ROG Strix, ASUS TUF Gaming X3 ve Dual Radeon RX 5600 XT serisi ekran kartlarını duyurdu


DEĞERLİ NOKTALAR

·       ASUS Radeon™ RX 5600 XT serisi ekran kartları, AMD’nin 7 nm RDNA GPU mimarisiyle en yeterli 1080p oyun tecrübesini sunmak için tasarlandı.

·       ROG Strix Radeon™ RX 5600 XT ekran kartlarında çok sayıda üst seviye özellik ve güçlü bir soğutma tahlili yer alıyor.

·       ASUS TUF Gaming X3 Radeon™ RX 5600 XT EVO en üst seviye ahenk ve dayanıklılık için tasarlandı.

·       ASUS Dual Radeon™ RX 5600 XT EVO anında oyun oynamaya başlamak için gereken tüm vazgeçilmez özelliklere sahip.

ASUS, ortalarında ROG Strix, ASUS TUF Gaming X3 EVO ve ASUS Dual EVO Radeon RX 5600 XT modellerinin de yer aldığı üç yeni Radeon™ ekran kartını duyurdu. Bu yeni kart dizaynlarının özel PCB’leri, güç dizaynları ve soğutma sistemleri, AMD’nin yeni yonga setiyle bir ortaya gelerek, referans dizayndan daha yüksek performans sunuyor. 1080p çözünürlükte yüksek kare suratları isteyen oyuncular, aradıkları her şeyi ASUS Radeon RX 5600 XT ekran kartı modellerinde bulacak.

ROG Strix: Uçuşa Geçin

ROG Strix Radeon™ RX 5600 XT, 1080p oyunlar için rakipsiz özelliklerle donatıldı. PCB yüzeyindeki bileşenler Auto-Extreme Teknolojisi ile hassas bir halde lehimlendi. GPU ise MaxContact özelliği ve büyük bir soğutma bloğu ile soğutuluyor. Üst kısımdaki üç fan yeni Eksen Teknolojisi tasarımımızdan yararlanıyor. Bu fanlar bir evvelki kuşakta kesime liderlik eden fanların da önüne geçiyor. Bu katmanlar ortasında 0dB modu, sağlamlaştırılmış çerçeve, Harika Alloy Power II bileşenler ve daha birçok özellik yer alıyor.

ASUS TUF Gaming: TUF Sağlamlığı

TUF Gaming X3 Radeon™ RX 5600 XT EVO, TUF ismine yakışan dayanıklılıktan ödün vermeden soğutmayı üst seviyeye taşıyan üç güçlü fana sahip. Auto-Extreme üretim süreciyle üretilen kartlar, PCB’nin eğilmesini önleyen sağlam bir art plakaya ve çift rulmanlı fanlara sahip. Tüm bu bileşenler TUF eserleriyle ahenk için şiddetli testlerden geçiriliyor. TUF Gaming X3 EVO harika soğutma özelliklerine sahip çok güçlü bir ekran kartı.

ASUS Dual: 2 Kat Fan. 2 Kat Cümbüş.

En yeni AMD oyun tecrübesini en saf haliyle sunan ASUS Dual Radeon RX™ 5600 XT EVO, performans ve sadeliği eşsiz bir formda birleştiriyor. Sıcaklıkları denetim etmek için eksen teknolojili iki fan havayı dev soğutma bloğuna iletirken, Auto-Extreme teknolojisi de genel güvenilirlik sağlıyor. Bu da çabucak takıp oyun oynamaya başlayacağınız güçlü bir sistem oluşturmanızı sağlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap