1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Analistler Bu Altcoin İçin Yükseliş Beklediklerini Açıkladı

Analistler Bu Altcoin İçin Yükseliş Beklediklerini Açıkladı

analistler-bu-altcoin-icin-yukselis-beklediklerini-acikladi-3vjCcwll

Geçtiğimiz ayın tanınan kripto para ünitelerinden birisi olan The Graph (GRT), tekrar yatırımcıların ve analistlerin dikkatini çekti. Son 24 saatte %12 oranında yükseliş yaşayan token, yazının yazıldığı sırada CoinGecko datalarına nazaran 0.37 dolardan süreç görüyordu.

Tanınan analistler GRT’de yükseliş beklediklerini açıkladı. Yerli analistlerimizden Dr. Hardfork, dün yaptığı açıklamada GRT için şu anki fiyatların çok ucuz olabileceğini söz etti. Analist, şunları söyledi:

“GRT en yüksek hacimli 10. DeFi projesi. Trendi de yükseliş gösteriyor. Bu fiyatlar çok ucuz olabilir.”

Dr. Hardfork bugün yaptığı açıklamasında ise GRT’de hoş hareketlerin başladığını lisana getirdi.

https://twitter.com/_hardfork/status/1350013789098356737

Bir öbür başarılı yerli analist Obi Wan Coin de GRT’nin uzun müddettir devam eden düşüş trendini yakın vakitte aksine çevirebileceğini söz etti. Obi Wan Coin ayrıyeten Telegram hesabından da “GRT’deki yapı da hoşuma gitti, takip edilmesinde yarar olanlardan” tabirlerini kullandı.

Crypto Amsterdam kullanıcı isimli anonim trader ise Twitter’dan bir grafik paylaşarak GRT hakkında bir şey bilmediğini lakin bu grafiğin güzeline gittiğini lisana getirmişti. Trader daha sonra bugün tekrar paylaşım yaparak, durumun çarpıcı olduğunu söz etti.

The Graph (GRT) Nedir?

The Graph, blockchain bilgilerini düzenlemek ve kolay kolay erişilebilir hale getirmek için oluşturulan bir protokoldür. Bugün DeFi’de en çok kullanılan uygulamaların birçoklarını ve daha geniş Web3 ekosistemini güçlendirmektedir. Herkes, uygulamaların GraphQL ile sorgulayabileceği açık API’ler olan alt grafikler oluşturabilir ve yayınlayabilir. Alt grafikler, geliştiricilerin blok zincirleri üzerine inşa etmesini kolaylaştırır. Google’ın arama için yaptığı şeyi, The Graph blok zincirleri için yapar.

The Graph, emniyetli merkezi olmayan kamu altyapısını ana akım pazara getirmek için çalışıyor. Graph ağının ekonomik güvenliğini ve sorgulanan dataların bütünlüğünü sağlamak için iştirakçiler Graph Token’larını (GRT) kullanır. GRT, ağa dizin oluşturma ve düzgünleştirme hizmetleri sağlamak için Dizin Oluşturucular, Küratörler ve Temsilciler tarafından kilitlenen bir iş token’ıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap