1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Analiste Göre Para Altcoin’lere Akıyor ve Bu Kripto Para Birimi İlk 50’ye Girebilir

Analiste Göre Para Altcoin’lere Akıyor ve Bu Kripto Para Birimi İlk 50’ye Girebilir

analiste-gore-para-altcoinlere-akiyor-ve-bu-kripto-para-birimi-ilk-50ye-girebilir-rfJIFvqn

Anonim bir kripto para analistine nazaran, para altcoin’lere hakikat kayıyor.

Altcoin Psycho isimli Twitter hesabına nazaran yatırımcıların birden fazla paranın altcoin’lere akacağının farkında değil. Yatırımcı, Akash Network’ün (AKT) piyasa bedeli açısından birçok coini geçeceğine inanıyor.

“Altcoin portföyümün en büyük kısmı Akash Network’ten oluşuyor. Şu an piyasa bedeli açısından 220. sırada lakin bana nazaran birinci 50’ye ulaşacak.”

Akash Network’ün 121 milyon dolarlık piyasa bedeli birinci 50’ye girecekse, 1,2 milyar doları aşmalı. Altcoin‘lerin getirilerine bakıldığı vakit, Altcoin Psycho yatırımcıları açgözlülük konusunda uyarıyor:

“Yatırımcılık alanındaki en büyük pişmanlığım, belirli coin’deki yatırımımı artırmamam. Fakat pişmanlıklar vakitle geçiyor ve genel olarak pişmanlığınız kârınızı almamak oluyor.”

Anonim analist ayrıyeten Crypto Messiah’ın bir ikazına da atıfta bulunuyor. Messiah’a nazaran birden fazla yatırımcı, altcoin’lerin yarattığı kârı almıyor ve bu yüzden batıyorlar.

“İnsanlara bunu söylüyorum lakin benim meczup olduğumu düşünüyorlar. Ben ve Messiah 2017’yi gördük. Şu an da farklı değil. Zamanlama konusunda yorum yapmıyorum ancak niyetlerinde haklı.”

Yorum Yap

Yorum Yap