1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Analist: Piyasa Tarihteki En Büyük Altcoin Patlamasına Hazırlanıyor, Bu 3 Altcoin’e Dikkat

Analist: Piyasa Tarihteki En Büyük Altcoin Patlamasına Hazırlanıyor, Bu 3 Altcoin’e Dikkat

analist-piyasa-tarihteki-en-buyuk-altcoin-patlamasina-hazirlaniyor-bu-3-altcoine-dikkat-PPGpWkMS

DataDash kurucusu ve kripto para analisti Nicholas Merten, mevcut kripto para piyasasının tarihteki en büyük altcoin patlaması olacak biçimde şekillendiğini söylüyor.

Yakın tarihli bir YouTube görüntüsünde konuşan Merten, Bitcoin‘in 50.000 dolara çıkacağını iddia ederken, altcoin’lerin yükselmeye devam edeceğini ve bunun piyasa döngüsünün erken periyotları olduğunu söyledi.

Ampleforth’dan yatırımcıların göz önünde bulundurması gereken potansiyel bir altcoin olarak bahseden Merten, önümüzdeki yıl multi milyar dolarlık bir projeye dönüşme potansiyeline sahip olduğunu söyledi:

“Buradaki Ampleforth’un 1 milyar dolar, 2 milyar dolar, 5 milyar dolarlık bir kripto para ünitesine dönüşebileceğini varsaymak epeyce gerçekçi görünüyor. Bu sürat ile çok muhtemel.”

Merten, takipçilerine yenilikçi özelliklerden yararlandığını söylediği Ampleforth rakibi Benchmark Protocol’ün de yükseceğini düşündüğünü söyledi.

Merten ayrıyeten Uniswap’e de övgüde bulundu ve altcoin için 50 dolarlık fiyat amacından emin olduğunu söyledi. UNI için yükseliş trendlerini birden fazla alım satım grafiğinde vurguladı ve “Sanırım çok yakında burada bir patlama yaşayacağız” dedi.

Önde gelen analist, 2020’nin son günlerinde Loopring’in (LRC) de patlayamaya hazır olduğunu düşündüğünü açıklamıştı. Bu açıklamanın akabinde altcoin, 3 Ocak’ta sert bir yükseliş trendine girerek, 0.17 dolar düzeyinden 0.56 dolar düzeyine kadar yükselmişti. Ayrıntılara “Popüler Analist Patlama Yapacağına İnandığı Sıradaki Altcoin Projesini Açıkladı” başlıklı haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap