1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Analist: Bu, Satın Alınacak Bir Sonraki Patlayacak Altcoin!

Analist: Bu, Satın Alınacak Bir Sonraki Patlayacak Altcoin!


Daha evvel de Kriptokoin.com olarak görüşlerine yer verdiğimiz analist Tyler Swope, piyasa uygunlaşması ortasında satın alınacak bir sonraki yükselen altcoin hakkında açıklamalarda bulundu. Tanınan kripto kanalı Chico Crypto’dan üst seviye analist Tyler Swope, Ethereum’daki en büyük problemlerden biri olan MEV’i (Miner Extractable Value) çözdüğü için umut verici bir büyüme beklediği Eden (EDEN) isimli potansiyel bir parlak altcoini tanımlıyor.

Altcoin projesi olarak Eden Network

Daha evvel Archer DAO (ARCH) olarak bilinen Eden (EDEN), kendisini kripto paraları akıllı kontratlar yoluyla Blockchain tabanlı tokenlerle değiştirmeyi amaçlayan işletmeler için bir Blockchain platformu olarak tanımlıyor. Swope’a nazaran:

MEV ile çabanın öncüsü onlar. Bu uğraş için katiyetle birkaç proje ortaya çıktı. Fakat Archer, madenciler için daha fazla gelir elde etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış eserleri pazarlayan birinci kişiydi… ve ayrıyeten ArcherSwap aracılığıyla yatırımcılar için birinci MEV muhafazalı DEX’i yarattılar… CowSwap ve Mistx ve öteki tüm tahlillerden çok evvel.

Swope’a nazaran, aslında ArcherSwap, Ethereum’un kurucusu ve yaratıcısı Vitalik Buterin‘in, karşılıksız atılan milyonlarca dog coinsi boşaltarak milyonlarca dolarlık süreç yaptığında seçimiydi. Analist diyor ki:

Ethereum’ın kurucusu kendini korumak için senin teknolojini kullandığında… sende yeterli bir şey olduğunu biliyorsun… ArcherSwap teknolojisini seçti…

Eden’in yararları

Kripto liderleri, Eden’in orjinal vizyonunun ötesinde büyüdüğüne ve birkaç MEV muhafaza eserinin ötesinde alana daha fazla paha getirebileceğine dikkat çekiyor. Analiste nazaran, Ethereum’daki tüm paydaşlar için tahliller ve yararlar sağlayan eksiksiz bir ekosisteme dönüştüler. Eden Network, MEV sıkıntısına kullanıcı odaklı bir yaklaşım benimsiyor ve Eden tokeni tarafından desteklenen tüm paydaşlar için daha güçlü teşvikler içeriyor. Analist diyor ki:

Ethereum Dapps traderları ve kullanıcıları için ihtilal niteliğinde bir eser olan Eden RPC’yi geliştirdiler, madenci gelirlerini güzelleştirdiler, madencilerin EIP1559 yükseltmesi yoluyla kaybedecekleri fiyatlarla gayret ettiler, paket süreçler için Eden Relay’i geliştirdiler ve dikkate bedel yeni bir Slot Kiracı Sistemi sunuyorlar. Kurumlar, OTC, DEX’ler ve başka DeFi protokolleri için kiralanabilir, öncelikli blok alanı sağlayan Eden Mined Blocks için (MEV tahliline cevap bulmada büyük bir ilerleme).

EDEN programı

Ethereum’un popülaritesi artmaya devam ederken, ağ üzerinde gerçekleştirilen MEV hücumlarının sayısı da artıyor. Ağdaki berbat niyetli MEV potansiyeli artmaya devam ediyor ve Eden Network bu büyümeyi kendi avantajına kullanmayı planlıyor. Analiste nazaran:

MEV arttıkça, öncelikli blok alanlarına olan talep de artıyor ve kullanıcıların öncelikli blok alanı kiralamak için EDEN tokenlerine muhtaçlığı olacak. Bu da, uzun vadede EDEN için dengeli yarar sağlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap