1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Analist: Bu Gelişmeler Ethereum’u (ETH) 10.000 Dolara Taşıyabilir

Analist: Bu Gelişmeler Ethereum’u (ETH) 10.000 Dolara Taşıyabilir

analist-bu-gelismeler-ethereumu-eth-10000-dolara-tasiyabilir-FXTivY41

Fundstrat Küresel Advisors’tan bir analist ve Charlie Lee’nin meslektaşı David Grider, başkan altcoin Ethereum’un 10.500 dolar düzeyine ulaşma talihinin yüksek olduğunu söyledi. Bir U.Today haberine nazaran, birtakım gelişmeler ETH’nin bu yükselişine temel oluşturabilir.

DeFi, ETH’yi 10.500 Dolara Çıkarabilir

Grider’ın beklentisi kısmen Ethereum tabanlı finansal uygulamalara yahut merkeziyetsiz finans (DeFi) alanının yüksek popülerlik seviyesine dayanıyor.

Analistin bu fiyat kestirimi için dayandığı bir öbür temel ise Ethereum 2.0 güncellemesi. Bu güncelleme ile ağ, Visa ve Mastercard üzere devler ile birebir ölçülerde çok büyük süreçler gerçekleştirebilir hale gelecek.

Stratejist, 19 Ocak’ta Ethereum tabanlı DLT hesaplamanın bulut sistemlerinin geleceği olabileceğini ve ETH’nin “kripto para dünyasındaki en uygun risk/ödül yatırımı” olduğunu söyledi.

Ethereum ve Yeni Tepesi

Önder altcoin bu yıl, 780 dolardan 1.400 dolara hakikat yükselerek %91 artış gösterdi. 19 Ocak’ta Ethereum, Ocak 2018’in başlarında ulaşılan tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin üzerine çıktı ve 1.439 dolar düzeyine yükselerek yeni bir ATH belirledi.

Ethereum (ETH) yayın saati itibariyle 1.307 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap