1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. Analist: Bu 5 Altcoin Önümüzdeki Haftalarda Patlayabilir!

Analist: Bu 5 Altcoin Önümüzdeki Haftalarda Patlayabilir!


Kripto analisti ve etkileyicisi Elliot Wainman, tüm kripto piyasası toparlanmaya devam ederken ve Bitcoin 46.000 dolar aralığında yüzerken, önümüzdeki haftalarda patlamaya hazır olduğuna inandığı bir avuç altcoin projesine dikkat çekiyor. Elliot Wainman’ın iddialarına birlikte bakalım…

Elliot Wainman: ETH Bitcoin’i sollayacağı bir ralliye hazırlanıyor

Yeni tahlilinde usta analist Elliot Wainman, 347.000 YouTube abonesine, Ethereum’un (ETH) Mayıs çöküşünden evvel ulaştığı bir evvelki tepeye yaklaşmadığı için büyük olasılıkla yükselmeye devam edeceğini söyledi.

Elliot Wainman, Ethereum’un bir PoS düzeneği elde etmeye yaklaştıkça ve EIP-1559 yükseltmesini uygulamaya devam ettikçe, büyük bir arz şoku yaşayacağına dikkat çekiyor. Elliot Wainman bahse yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

ETH sözün tam manasıyla yanıyor. Proof of Stake’e geçiş bunu daha da dramatik hale getirecek ve EIP-1559’un şimdi MetaMask tarafından desteklenmediğini, büyük DApp’lerin (merkezi olmayan uygulamalar) şimdi desteklenmediğini anlamak değerlidir. Bu şimdiye kadar inanılmaz bir arz şoku olsa da şimdi bir şey görmedik… Kurumsal yatırım eserleri için Ethereum pazar hisseleri süratle yükseliyor… 2020’nin başından beri tam manasıyla söylediğimiz üzere Ethereum, Ethereum’un Bitcoin’in gerçek piyasa bedeline meydan okumaya başlayacağı kurumsal takviyeli bir ralli için hazırlanıyor.

Elliot Wainman: ADA’da patlayacak altcoin projeleri arasında!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, 5 Ağustos’ta başlatılan EIP-1159 güncellemesi, Ethereum ağına, bir süreç her işlendiğinde dolanımdaki arzdan belli bir ölçüde ETH’yi kalıcı olarak kaldıran bir fiyat yakma düzeneği getiriyor. Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi beklenen PoS yükseltmesi, birtakım analistlerin Ethereum’un yıllık enflasyon oranını kıymetli ölçüde azaltabileceğini söylediği bir hareketle, madencilikten ağ üzerinde staking’e geçişe işaret edecek.

Elliot Wainman ayrıyeten Cardano’nun (ADA) Blockcahin’de tam akıllı kontrat fonksiyonelliği için 12 Eylül’deki lansman tarihinin resmi duyurusu üzerine yükselmeye devam etmesini bekliyor. Elliot Wainman bahse yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Charles Hoskinson, Cardano’da akıllı kontratların aktifleştirilmesi için aslında sabit bir tarihe sahip oldukları bombasını attı… Artık beşerler Cardano’nun doruğunda var olan yabanî cihana erişmek için ADA’yı kullanmaya başlayacaklar.

Elliot Wainman: Bu altcoin projelerine de bakmalısınız!

Analist, yatırımcıların Cardano’da çalışan ve akıllı kontratlar çıkarken muhtemelen düzgün performans göstereceğini söylediği varlıklara da göz kulak olması gerektiğini ekliyor. Elliot Wainman, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolünü ve merkezi olmayan borsa platformu SushiSwap’ı (SUSHI) tartışıyor. Analist, SushiSwap’ın değiştirilemez bir token (NFT) pazarını başlattığını belirtiyor. Elliot Wainman, stablecoin odaklı bir borçlanma ve borç verme platformu olan Terra’yı (LUNA) da öne çıkarmaya devam ediyor. 

Elliot Wainman, varlık için bir Coinbase listesinin muhtemelen köşede olduğuna inandığı için LUNA’nın son rallisinin muhtemelen bitmediğini söyledi. Son olarak Elliot Wainman, 7 Ağustos’tan beri göz kulak olduğunu söylediği bir altcoin olan Quickswap’tan (QUICK) bahsediyor. Quickswap, Polygon ağındaki bir numaralı DEX. Elliot Wainman’ın görüşüne nazaran, QUICK kullanıcı ve süreç sayısı açısından SushiSwap ve Uniswap üzere büyük DEX rakipleriyle baş başa gidiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yorum Yap

Yorum Yap