1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Among Us VR Fan Projesi Ücretsiz Olarak Oynanabilir

Among Us VR Fan Projesi Ücretsiz Olarak Oynanabilir


Among Us’ı denemek istiyor, lakin parayı PC sürümüne harcamamak ve taşınabilir aygıtlarda oynamak istemiyor musunuz? Oyunun hayranısınız ve kurallarının biraz farklı bir ortamda nasıl işleyeceğini görmek ister misiniz? İşte her zamanki üzere hayranlar yardım etmek için buradalar. Jar olarak bilinen kullanıcı, Steam’de fiyatsız olarak sunulan VRChat uygulamasını kullanarak InnerSloth’un tanınan oyunu Among Us’ın The Skeld haritasını tekrar oluşturmaya karar verdi.


Jar’ın haritasındaki yarışa astronot olarak oynayan on kişi katılıyor. Geminin her tarafına dağılmış çeşitli vazifeleri yerine getirmek zorundalar. Bununla birlikte, misyonları gemideki herkesi öldürmek olan kelamda Impostor’lar var. Bunu yaparlarsa, kazanırlar. Fakat Crewmate, Impostor’u oylama yoluyla yanlışsız bir halde ortadan kaldırmayı başarırsa yahut verilen tüm misyonları tamamlarsa, o vakit Crewmate kazanır. Yani her şey yepyeni Among Us ile çabucak hemen birebir. Fakat VRChat’teki oyun, birçok kişinin alıştığı oyundan biraz farklı. Tehlike hissini artıran birinci şahıs bakış açısı birçok şeyi değiştiriyor. Üstelik hareket yapabilen 3D avatarlar, toplantılara ve oylamaya yeni bir dokunuş katıyor. YouTuber Ross O’Donovan tarafından kaydedilen görüntüde oyun hakkında daha çok şeyi görebilirsiniz.

VRChat’te tekrar oluşturulan Skeld haritasının mevcut sürümünde birkaç kusur var, lakin bunların hiçbiri oyunu oynanamaz hale getirmiyor. Tek soru Jar bu yanlışları ortadan kaldırabilecek mi, yoksa evvel InnerSloth bir zımnilik kontratı mi gönderecek? Oyuncular VR Among Us’ı daha mı çok sevecekler, yoksa orjinal Among Us özel karikatürize tarzını mi tercih edecekler? Bu soruların yanıtlarını yakında öğreneceğiz.

Among Us hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için aşağıdaki haberlere de göz atabilirsiniz:

  • Among Us Nasıl Oynanır?
  • Among Us Crewmate Nasıl Oynanır?
  • Among Us Impostor Nasıl Oynanır?

Yorum Yap

Yorum Yap