1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Activision, Yenilenmiş Versiyonlar İçin Daha Fazla Çalışıyor

Activision, Yenilenmiş Versiyonlar İçin Daha Fazla Çalışıyor


Activision, eski hitlerinden birkaç tane daha oyuna yenilenmiş versiyon için soyunuyor. Oyunlar bu yıl piyasaya sürülecek. Bu bilgiler ise şirketin üç aylık finansal sonuçlarını özetlediği bir yatırımcı tarafından verildi.

Activision, halihazırda yayınladığı kataloğundan birkaç yenilenmiş versiyon üzerinde çalışıyor. Bu oyunlar bu yıl piyasaya girecekler. Bu bilgiye Twitter’da Niko Partners’ta bir analist olan Daniel Ahmad sayesinde ulaştık.

Activision CFO’su Dennis Durkin (Twinfinite’den sonra) “2020 yılında oyuncularımızın karşısına güzelleştirilmiş ve yine tasarlanmış işlerle çıkacağız. Muazzam tecrübeler sunmak için iş ünitelerimiz ve gruplarımız portföyümüzden yararlanmaya devam edecek.” halinde bir yorumda bulundu.

Son yıllarda kelam konusu şirketin eski oyunlarının birkaç yenilenmiş versiyonunu piyasaya sürdüğünü hatırlamakta yarar var. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, Crash Team Racing Nitro-Fueled yahut Spyro Reignited Trilogy üzere üretimlerden bahsediyoruz. Aslında her biri, eleştirmenler ve oyuncular tarafından düzgün karşılanan başarılı yenilenmiş versiyonlar. Yaratıcıları orjinal oyunların ruhunu bozmadan, birtakım eksikliklerini geliştirdiler ve 21. yüzyıla layık büsbütün yeni görseller hazırladılar.

Bu bilgilere sahip olsak da şimdi hangi oyunların yenilenmiş versiyonlarının yapılacağı bilinmemekte. Lakin Activision, Pitfall üzere birçok tanınan markaya sahip.

Yorum Yap

Yorum Yap