1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Acer’ın Yaratıcılığa İlham Veren Dizüstü Bilgisayarı ConceptD 7 Satışa Sunuldu

Acer’ın Yaratıcılığa İlham Veren Dizüstü Bilgisayarı ConceptD 7 Satışa Sunuldu


Üstün renk doğruluğu sunan ekranı ve yüksek bedellerde görüntü sürece üzere üst seviye grafik gücü gerektiren vazifelerdeki yüksek performansı ile öne çıkan ConceptD 7 dizüstü bilgisayarlar, 9. jenerasyon Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GTX 2060 serisi grafik kartları ile birlikte geliyor.

Yüksek performansının yanı sıra tasarım ayrıntılarıyla da kullanıcıları kendine çeken ConceptD 7, alüminyum kasa ve vakte meydan okuyan dizaynıyla her çalışma ortamına harika ahenk sağlıyor. Dünyanın önde gelen tasarım ödüllerinden Good Design Ödülü’ne layık görülen ve sadece 17,9 mm inceliğinde ve 2,1 kg yükünde olan ConceptD 7, şık dizaynına çeşitlilik sunan ilişki noktalarını sığdırmayı da başararak kullanıcıların çalışırken tüm etraf ünitelerini bağlayabilmesini sağlıyor. Sunduğu yüzde 81’lik ekran gövde oranıyla da kullanıcıları daha fazla çalışma alanıyla buluşturuyor.


Renkleri Üstün Doğruluk ile Yansıtan Ekran

Ultra yüksek süreç gücü sayesinde içerik üretimi ile uğraşan kullanıcıları destekleyen ConceptD 7 dizüstü bilgisayarlar, profesyonellerin yalnızca yaratıcılıklarına odaklanmasına imkan tanıyor.ConceptD 7, içerik oluşturucuların ağır iş yüklerinde gerçek vakitli görüntü düzenleme ve sürece performanslarını artırırken, PANTONE onaylı 15,6 inç UHD (3840 x 2160) 4K IPS ekranıyla renk doğruluğunun kritik kıymet taşıdığı tasarım işlerinde asla hayal kırıklığına uğratmıyor. Adobe RGB renk gamının yüzde 100’ünü kapsayan bu ekran, Delta E < 2 düzeyinde fevkalâde renk doğruluğu sunuyor.

Üstün Donanımla Yaratıcılık İçin Daha Çok Vakit

En şiddetli iş yüklerinin dahi altından kalkabilmesi için yüksek donanımla kullanıcıların karşısına çıkan ConceptD 7, hem 3D hem de 2D dizaynlar üzerinde çalışan profesyonellerin görüntü düzenlerken çok daha süratli olmasına imkan tanıyarak gerçek vakitli ön izlemeler elde etmelerini sağlıyor. Görüntü sürece ve belgelerin dışa transferi üzere zahmetli ve sıradan donanımlar üzerinde çok vakit isteyen vazifelerde kolaylık sağlayıp vakit kaybının önüne geçiyor. NVIDIA GTX grafik kartıyla birlikte gelen aygıt, bir grafik kartından çok yüksek performans talep eden vazifeleri çok daha süratli yapmayı mümkün kılıyor ve iş akışlarını hızlandırıyor. Tüm bu üstün donanımı ve kullanıcıların hem konforlu hem de verimli çalışmasını sağlayan teknik özelliklerine ek olarak ConceptD 7 dizüstüler, 40 db’nin (kütüphane sessizliğine eş değer) altında ses düzeyi ve 4. jenerasyon Aeroblade 3D fanın sunduğu özel dizaynlı soğutma sistem sayesinde çalışma ortamının sessizliğini de sağlıyor.

ConceptD Ailesinin Öteki Üyeleri Çok Yakında!

Acer, yaratıcılığa ilham veren ConceptD modellerinden ConceptD 5 dizüstü bilgisayarın yanı sıra profesyonel renk doğruluğu ve (4K UHD) 3840 x 2160 piksellik çözünürlük sunan ConceptD CP3 monitörlerin de yakın vakitte satışa sunulacağını duyurdu.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer ConceptD 7, 15.999 TL’lik fiyatla satışla sunuldu.

Teknik özellikler, fiyatlar ve bulunabilirlik bölgeye nazaran değişiklik gösterebilir. Bulunabilirlik, eser özellikleri ve fiyatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Acer Türkiye ofisiyle bağlantıya geçin.

Acer Hakkında

1976’da kurulan Acer, günümüzde 160’tan fazla ülkede faaliyet gösteren dünyanın en büyük ICT şirketlerinden biridir. Yüzünü geleceğe dönen Acer; donanım, yazılım ve hizmetlerin bir ortaya gelerek tüketicilere ve işletmelere yeni fırsatlar sunduğu bir dünya oluşturmaya odaklanmıştır. Hizmet tabanlı teknolojilerden Objelerin İnterneti, oyunlar ve sanal gerçekliğe kadar birçok alanda Acer; 7000’den fazla çalışanıyla, beşerlerle teknoloji ortasındaki hudutları kaldıran eser ve tahliller araştırmaya, tasarlamaya, pazarlamaya, satmaya ve desteklemeye kararlıdır. Daha fazla bilgi için www.acer.com.tr adresini ziyaret edin.

F5 Bağlantı İdaresi / LEWIS+ Partner – 0 216 349 40 43 – [email protected]

Murat Demirok – 0533 730 58 53 / [email protected]

His Ersoy – 0535 364 9877 / [email protected]

© 2019 Acer Inc. Tüm hakları gizlidir. Acer logosu, Acer Inc’in tescilli ticari markasıdır. Belirtilen yahut öteki türlü kullanılan öteki ticari markalar, tescilli ticari markalar ve/veya hizmet markaları ilgili sahiplere aittir. Tüm teklifler evvelce belirtilmeksizin değiştirilebilir ve tüm satış kanallarında geçerli olmayabilir. Belirtilen fiyatlar üreticinin tavsiye ettiği perakende satış fiyatlarıdır ve bölgeye nazaran değişebilir. Satış vergileri eklenebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap