1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. 1inch Airdrop Düzenledi, 83 Milyon Dolar Dağıtıldı

1inch Airdrop Düzenledi, 83 Milyon Dolar Dağıtıldı

1inch-airdrop-duzenledi-83-milyon-dolar-dagitildi-HfiiakjL

Tanınan DeFi platformu 1inch Exchange, ikinci airdropunda 15 milyondan fazla 1INCH token dağıttı. 1inch, DeFi kullanıcılarına kendisi üzere bir DEX toplayıcı kullanmanın yararlarını göstermeyi umduğunu söyledi.

Unutulmaz bir Noel Günü ödemesinin akabinde, 1inch Exchange, Çin yeni yılı için öbür bir airdrop daha düzenledi. 1inch Exchange, Çin Yeni Yılını anmak için 15 milyondan fazla token dağıtmaya karar verdi. Merkezi olmayan borsa toplayıcısının gerisindeki takım, bugün erken saatlerde bir blog gönderisinde airdrop’u duyurdu. 15.055.000 1INCH token, çeşitli kriterleri karşılayan DeFi kullanıcılarına dağıtılacak ve 2020’de Noel Günü’nde yapılan evvelki 1inch airdrop’a eklenecek.

Token airdrop’ları, 1 inç üzere DeFi protokolleri ortasındaki tanınan bir stratejidir. Ademi merkeziyetçilik ruhuyla, takımlar ekseriyetle protokollerini bir token tedarikiyle önyüklemeye yardımcı olan birinci kullanıcıları ödüllendirir. Token’lar, idare tekliflerinde oy kullanmak için sıklıkla kullanılır. Token’ların birden fazla, birinci token airdrop’unu kaçıran 1inch kullanıcıları için tahsis edildi. Kimileri 1inch havuzlara likidite sağlayıcılarına, öbürleri ise Mooniswap kullanıcılarına gitti. Süreç katmanları ve limit buyruğu kullanıcıları ile Argent, Authereum, Gnosis ve Pillar cüzdanları için daha küçük bir tahsis vardı.

Bu airdrop için uygunluk kriterleri tıpkı kaldı:

  • Airdrop için uygun olan cüzdanlar, 24 Aralık 2020’den evvel protokolle etkileşime girmiş olmalı
  • 15 Eylül 2020’den evvel bir ticaret yapmış olmalı
  • Dört yahut daha fazla alım satım yapmış olmalı ya da 20 doların üzerinde süreç görmüş olmalıdır

Yeni Kullanıcılar İçin Airdrop

Airdrop’un tahminen de en farklı tarafı, 1inch yahut Mooniswap kullanmayan cüzdanlar için altı milyon token’ın tahsis edilmesidir. Bu token’lar, 2021’de en az 20 eşsiz süreç günü ve üç süreç kaydıyla Uniswap kullanıcılarına gitti. 1inch’lik grup, bundan botların hariç tutulduğunu belirtti.

1inch kurucu ortak ve CEO Sergej Kunz, bu kararın protokole yeni kullanıcılar çekmenin bir yolu olduğunu ima etti. Airdrop’u duyuran blog gönderisinde, “Onlara en güzel fiyatları ve toplayıcımızın avantajlarını göstermek istiyoruz” dedi.

1INCH yazım sırasında 5.51 dolardan süreç görüyordu. Bu, bugünkü ödemenin 83 milyon doların biraz altında olduğu manasına geliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap