1. Ana Sayfa
  2. Borsa
  3. 10’dan Fazla Tahmini Tutan Analistten Efsanevi DOGE ve Altcoin Tahminleri!

10’dan Fazla Tahmini Tutan Analistten Efsanevi DOGE ve Altcoin Tahminleri!


Yüksek profilli bir analist olan Smart Contracter, yeni kestirimlerini paylaşıyor. Smart Contracter, Dogecoin (DOGE) ve öteki bir altcoin projesinin, Bitcoin 45.000 doları kırarken ve Ethereum 3.000 doları geri alırken, yükselmeye hazırlandığını söylüyor.

İşte devasa DOGE ve altcoin kestirimleri

Smart Contracter: DOGE ayı trendini kıracak ve 0,41 dolara kadar fırlayacak

Smart Contracter, 156.000 takipçisine attığı bir tweette, Dogecoin’in ayı trendini kıracağını ve 0,41 dolara kadar fırlayacağını kestirim ettiğini belirtiyor. Smart Contracter bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Woof woof, DOGE ironik bir formda hazır görünüyor ve kıymetli düşüş trendini kırıyor. Göğüs dönemi geri mi döndü? Yavaş hareket edenlerden biri üzere görünüyor lakin uzun sürmez.

Kaynak: Smart Contracter

Smart Contracter: Bu altcoin artık yükselişe geçecek!

Smart Contracter ayrıyeten, Graph (GRT)’ın uzun bir birikim evresinde oturduktan sonra yükselişe geçebileceğini söylüyor. Smart Contracter mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

GRT doruktan tabana -%85, fakat USD çiftinde günlük vakit diliminde hakikaten hoş bir birikim var. Ayrıyeten BTC çifti tabanlardan pak bir 5 dalga üst yaptı. Bu bence gönderilir.

Kaynak: Smart Contracter

Smart Contracter: Bu altcoin’den aldım! Daha fazlasını da alacağım

Smart Contracter, Ethereum Blockchain’inde basılan birinci NFT’ler yahut dijital sanatlardan kimileri olan CryptoPunks‘tan elde ettiği karları döndürdüğünü söylüyor. Smart Contracter, sektördeki ticaret hacmi arttıkça yeni bir NFT projesi olan Meebits’i satın aldığını söyledi. Smart Contracter mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ayın başında ödediğimin +%50’sine bir serseri sattım, bu karları bir sonraki Meebit’lere aktaracağım. Larvalabs NFT’leri, şimdiye kadar para kazandığım tek NFT’ler, bu yüzden muhtemelen onlara bağlı kalacağım.

İşte Smart Contracter’ın nokta atışı Bitcoin ve altcoin iddiaları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter bugüne kadar birçok başarılı öngörüye imza attı. Bunlardan kimilerini ele alalım. Ünlü analist, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını öngördü. Ayrıca tanınan analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde kripto para piyasasındaki daha kısa vadeli fiyat hareketleri de gerçek öngördü.

Analist, geçtiğimiz aylardaki altcoin piyasası çöküşünü evvelden haber verdi. Şubat’ın ikinci haftasında bir altcoin erimesi beklediğini belirten usta analist Smart Contracter, bu iddiasında de haklı çıktı. Ayrıyeten analist, Mart’ın son günlerinde Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolara düşeceğini de yanlışsız bir şekilde öngördü. 

Yorum Yap

Yorum Yap